ТОВ "ПКПФ - УКРАЇНА"

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Маловодність та спекотні літні дні, інші суб’єктивні та об’єктивні фактори спричиняють погіршення екологічного стану водоймищ, що особливо відчувається в жарку пору року.  Цвітіння води у водоймищах, погіршення її якості та нестача кисню негативно позначається на водних об'єктах та представниках водної флори та фауни. Інформація про подібні випадки є досить частою в ЗМІ..

16:32 22.07.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

У щотижневому звіті щодо проведення комплексу робіт з реалізації проєкту технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» впродовж кількох тижнів звучить єдина  фраза - продовжується комплекс пуско-налагоджувальних  робіт. Під час даного етапу робіт, що передують виходу обладнання аеротенків на повноцінний робочий режим, продовжується відбір проб і аналізів води та активного мулу згідно погоджених інструкцій та методик, відшліфовується механізм чіткої та злагодженої роботи всіх ділянок та робочих майданчиків, що беруть участь в процесі очистки стічних вод паперового виробництва і селища Понінка.

15:26 05.07.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

На території очисних споруд Понінківської картонно-паперової фабрики продовжується комплекс пуско-налагоджувальних робіт, пов'язаний із виходом  на повноцінний робочий режим конструкції вузла біологічної очистки. Погодні умови червня – проливні дощі, на зміну яким раптово приходять аномально спекотні дні -  вносять корективи і в налагодження ритму роботи біологічної очистки стічних вод в конструкціях аеротенків і підтримання процесу життєдіяльності мікроорганізмів активного мулу. Тож минулий тиждень з повною віддачею технологи та лаборанти займалися вдосконаленням проведення відповідних лабораторних аналізів і визначенням оптимальних доз біогенних добавок для підтримки життєдіяльності мулу в залежності від зміни погоди та температурного режиму навколишнього середовища.

20:44 25.06.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

На календарі добігає завершення останній місяць весни, але погодні умови все ж бажають бути кращими. Як і планувалося згідно затверджених планів – графіків виконання, на території очисних споруд завершено весь комплекс будівельно-монтажних робіт. Продовжується етап пуско-налаголжувальних робіт, що передує виходу нового обладнання та устаткування на повноцінний робочий ритм.

14:58 28.05.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Дощовий тиждень, яким завершилася перша декада травня, не став перешкодою для продовження комплексу пуско-налагоджувальних робіт на території очисних споруд Понінківської картонно-паперової фабрики. Скоріш, навпаки, доказав здатність усіх структурних складових чітко та злагоджено працювати на якісний результат за будь яких погодних умов. Впродовж цього тижня працівники, що задіяні на даному об’єкті та в лабораторії підприємства, продовжували вдосконалювати свої знання та навики роботи з новим устаткуванням та обладнанням, паралельно продовжується проведення необхідних проб та аналізів. Кілька разів на добу здійснюється вимір вмісту розчиненого у воді кисню у всіх коридорах обох аеротенків, через кожні дві години відбирається проба циркуляційного активного мулу, вимірюється температура води в аеротенках. Щотижня проводяться аналізи води на ХСК, азотну групу та фосфати.

13:44 21.05.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Станом на другу декаду травня продовжуються налагоджувальні роботи, що передують повноцінному робочому режиму очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна». На двигун повітродувки №1 встановлено частотний перетворювач, що сприятиме більш точному  дозування кисню, який подається в конструкцію аеротенків. Працівники структурного підрозділу детально вивчають інструкції з експлуатації конструкцій очисних споруд, застосовуючи на практиці набуті знання та досвід. Продовжуються роботи з навчання персоналу, вдосконалюються практичні навички працівників, задіяних у відібранні проб води та проведенні лабораторних аналізів .

15:51 17.05.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Кожен травневий день наближає початок повноцінної роботи оновленої структури очисних споруд Понінківської картонно-паперової фабрики. Відшліфовуються та наближаються до робочого ритму всі технологічні процеси та завершальні елементи роботи. Входять у робочий режим проведення наступних лабораторних досліджень:

14:20 07.05.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Святкові приготування до Великодніх свят ніби символічно співпали із приготуваннями до виходу на повний робочий режим і початок повноцінної технічної експлуатації очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна». Наразі новозбудовані споруди об`єкту перебувають у стадії пуско-налагоджувальних робіт.

22:04 30.04.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Минулого тижня на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» було здійснено наступний об’єм робіт з реалізації проекту технічного переоснащення вузла біологічної очистки. Завершено фарбування перильного огородження площадок обслуговування обох аеротенків. Змонтовано лінії продуву аераційної системи в аеротенку №2, розпочато роботи з наладки аераційної системи.

20:42 26.04.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

На засіданні обласної комісії з питань НС та ТЕБ було погоджено нові терміни завершення робіт з реалізації проекту технічного переоснащення вузла біологічної очистки на очисних спорудах ТОВ «ПКПФ-Україна» .

10:24 17.04.2021