ВИЛУЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ПДФО В ГРОМАД ПОЗБАВИТЬ ЇХ МОЖЛИВОСТІ ДОПОМАГАТИ АРМІЇ ТА МІСЦЕВИМ ЖИТЕЛЯМ

Вилучення податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), який надходить до місцевих бюджетів від зарплат військовослужбовців, ослабить громади, позбавить їх можливості допомагати силам оборони та надавати якісні послуги жителям, і при цьому не принесе жодних плюсів для Об’єднаних сил Збройних сил України, пишуть у своєму матеріалі радниця голови Асоціації міст України з муніципальних питань, народна депутатка Оксана Продан та виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Представники ради взяли участь у семінарі АМУ щодо молодіжної політики у громаді

Напередодні, 19 липня, в Хмельницькому відбувся семінар «Формування молодіжної політики у громаді та розвиток дієвої інфраструктури для молоді: практичний аспект». Його організувало Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України спільно із управлінням молоді та спорту Хмельницької міськради.

Фахівці ради взяли участь в сесії із налагодження міжнародного співробітництва

Асоціація міст України провела низку інформаційних онлайн-сесій із налагодження міжнародного співробітництва територіальними громадами України у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

Фахівці ради взяли участь у навчальному семінарі щодо публічних закупівель

З 15 лютого 2023 року Асоціація міст України спільно з Міністерством економіки України та з Державною Установою «Професійні закупівлі» проводить у кожній області України навчальні заходи на тему: «Організація ефективного процесу закупівель державних замовників через електронні каталоги «Prozorro Market».

Інформацію про доведені ліміти на область

На виконання доручення  Голови Хмельницького РВ Асоціації міст України  О.Симчишина та за результатами онлайн-засідання Хмельницького регіонального віділення АМУ, яке відбулось 24 січня 2023 року довожу до відома , що на поштові адреси Міністерства енергетики України та ПрАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго» були надіслані листи з проханням збільшити ліміт електричної енергії для Хмельницької області щонайменше до 300-320 МВт,  що, за інформацією АТ «Хмельницькобленерго», дозволить дотримуватись доведеного обсягу споживання із застосуванням графіків погодинних відключень , в повному обсязі, без постійного введення графіків аварійних відключень  та спеціальних графіків аварійних відключень.

Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-міністра України щодо ризику зриву опалювального сезону

Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з закликом зупинити списання коштів  з рахунків підприємств теплоенергетики монополістом «Нафтогаз Трейдинг», адже таке списання  призведе до зриву опалювального сезону.

Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-міністра України щодо ризику зриву опалювального сезону

Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з закликом зупинити списання коштів  з рахунків підприємств теплоенергетики монополістом «Нафтогаз Трейдинг», адже таке списання  призведе до зриву опалювального сезону.

Голови громад Хмельниччини виступили проти скандального законопроекту щодо містобудівної реформи

На розгляді Верховної Ради України перебуває законопроєкт №5655 про зміну системи містобудування, розгляд якого у другому читанні очікується 13 грудня 2022 року. Асоціація міст України вже неодноразово зверталася до Голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради з проханням спільно доопрацювати дискусійний законопроект щодо реформування містобудівної діяльності.

Голови громад Хмельниччини в онлайн-форматі обговорили актуальні питання місцевого самоврядування

Напередодні, 18 жовтня, відбулося засідання голів громад-членів Асоціації міст України в Хмельницькій області. До участі в зібранні долучилося 42 учасники: голови міських, селищних, сільських рад, їх заступники, фахівці органів місцевого самоврядування, виконавча дирекція та консультанти Хмельницького РВ АМУ, представники ГУ Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. Головував на засіданні голова Хмельницького РВ АМУ, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.