АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ

У Хмельницькому обговорювали найважливіші проблеми органів місцевого самоврядування

УХмельницькому, за участі Володимира Зеленського, відбулось перше засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Крім очільника держави участь у заході взяло понад 150 делегатів: представники Офісу Президента, міністри профільних міністерств, народні депутати, керівники обласної та районних рад Хмельниччини, очільники громад із різних куточків України. Також більше ста голів громад із усієї України долучилися до заходу онлайн. Асоціацію міст України на заході представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, мер Хмельницького Олександр Симчишин.

09:56 04.06.2021

Асоціація міст виступила проти низки законопроєктів про забудову

Під час засідання Правління Асоціації міст України під головуванням Голови АМУ, Київського міського голови Віталія Кличка, яке відбулося 22 квітня 2021 року, було розглянуто важливі питання в сфері містобудування. Засідання відбулося в режимі відеоконференції. Хмельниччину на заході представляли голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, мер Хмельницького Олександр Симчишин і міський голова Славути Василь Сидор. Члени правління Асоціації міст України одноголосно ухвалили Рішення, в якому висловлена позиція категоричної непідтримки законопроєктів №4561 та №4562 як таких, що шкодять місцевому самоврядуванню і не забезпечують досягнення поставленої мети.

21:41 01.06.2021