АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ

Хмельницьке РВ АМУ провело навчання для фахівців сфери ЖКГ із громад краю.

Регіональне відділення Асоціації міст України провело, заключну у цьому році, практичну сесію із застосування законодавства. Темою стало «Врегулювання процесу надання та споживання житлово-комунальних послуг, а також питань перехідного періоду в умовах введення в дію Закону" Про житлово-комунальні послуги" ( закон 1060-IX Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг", прийнятий 3 грудня 2020 р.». Захід реалізовано в рамках спільного проекту АМУ та українсько-швейцарського проекту ДЕСПРО.

08:12 17.12.2021

На захисті прав та інтересів громад: відбулося засідання Правління Асоціації міст України

10 грудня у Києві відбулося засідання Правління АМУ. Участь у ньому взяли Голова Асоціації міст України Віталій Кличко, Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та голови громад-членів АМУ зі всієї України. Хмельниччину на заході представляли голова регіонального відділення Асоціації міст України, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин та міський голова Славути Василь Сидор.

08:30 13.12.2021

Хмельницьке РВ АМУ провело навчання для фахівців структурних підрозділів місцевих рад із питань архітектури, містобудування, земельних відносин та землеустрою

18 листопада у Хмельницькому відбулась  практична сесія із застосування законодавства Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України на тему: «Планування розвитку громад, складання містобудівної документації, спрощення зміни цільового призначення. Схема просторового  планування території громади як інструмент комплексного управління у використанні земель, зонування території».

16:12 18.11.2021

Хмельницьке РВ АМУ провело практичну сесію щодо актуальних земельних питань

30 вересня  відбулась практична сесія із застосування законодавства Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. Захід проведено в рамках спільного пілотного проєкту АМУ та ДЕСПРО. Тема: «Дерегуляція в сфері землеустрою, усунення корупційних ризиків в управлінні земельними ресурсами, передача земель за межами населених пунктів  до комунальної власності громад. Проведення  аукціонів з продажу та передачі в користування земельних ділянок через електронну торгову систему». Учасники: міські, селищні, сільські голови, їх заступники, фахівці земельних та юридичних підрозділів. Модератор заходу: радник із земельних питань Виконавчого директора ВАОМС АМУ Медвецька Тетяна Вікторівна.

13:41 06.10.2021

Для сталого забезпечення жителів громад теплом необхідно збільшити частку ПДФО до місцевих бюджетів - АМУ звернулася до Прем'єр-міністра

Зростання цін на природний газ та послуги з його розподілу ставить під загрозу проходження опалювального сезону 2021/2022 роки, адже на органи місцевого самоврядування покладається непосильне фінансове навантаження.

13:34 03.09.2021

АМУ вітає підписання Президентом Закону, який сприятиме сталому забезпеченню жителів громад теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня. Асоціація міст України вітає підписання Президентом Закону, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме сталому забезпеченню жителів  громад теплом і гарячою водою.

17:58 30.08.2021