АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ

Для сталого забезпечення жителів громад теплом необхідно збільшити частку ПДФО до місцевих бюджетів - АМУ звернулася до Прем'єр-міністра

Зростання цін на природний газ та послуги з його розподілу ставить під загрозу проходження опалювального сезону 2021/2022 роки, адже на органи місцевого самоврядування покладається непосильне фінансове навантаження.

13:34 03.09.2021

АМУ вітає підписання Президентом Закону, який сприятиме сталому забезпеченню жителів громад теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня. Асоціація міст України вітає підписання Президентом Закону, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме сталому забезпеченню жителів  громад теплом і гарячою водою.

17:58 30.08.2021

АМУ надіслала Звернення ХVІ Українського муніципального форуму керівникам держави

Учасники Дня Діалогу, який 29 липня відбувся в рамках ХVІ Українського муніципального форуму в Одесі, схвалили Звернення  до центральної влади з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань життєдіяльності громад. 5 серпня Асоціація міст України направила Звернення, прийняте учасниками ХVІ Українського муніципального форуму, керівникам держави:  Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову, Президенту України Володимиру Зеленському, Прем'єр-міністру України Денису Шмигалю.

18:11 08.08.2021

У Хмельницькому обговорювали найважливіші проблеми органів місцевого самоврядування

УХмельницькому, за участі Володимира Зеленського, відбулось перше засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Крім очільника держави участь у заході взяло понад 150 делегатів: представники Офісу Президента, міністри профільних міністерств, народні депутати, керівники обласної та районних рад Хмельниччини, очільники громад із різних куточків України. Також більше ста голів громад із усієї України долучилися до заходу онлайн. Асоціацію міст України на заході представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, мер Хмельницького Олександр Симчишин.

09:56 04.06.2021

Асоціація міст виступила проти низки законопроєктів про забудову

Під час засідання Правління Асоціації міст України під головуванням Голови АМУ, Київського міського голови Віталія Кличка, яке відбулося 22 квітня 2021 року, було розглянуто важливі питання в сфері містобудування. Засідання відбулося в режимі відеоконференції. Хмельниччину на заході представляли голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, мер Хмельницького Олександр Симчишин і міський голова Славути Василь Сидор. Члени правління Асоціації міст України одноголосно ухвалили Рішення, в якому висловлена позиція категоричної непідтримки законопроєктів №4561 та №4562 як таких, що шкодять місцевому самоврядуванню і не забезпечують досягнення поставленої мети.

21:41 01.06.2021