АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ

Врахування пропозицій АМУ до законопроєкту №7427 забезпечить стале проходження опалювального сезону без підвищення тарифів

17 червня парламентський Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг планує розглянути урядовий законопроєкт «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення» №7427 від 01.06.2022р. Законопроєктом, зокрема, пропонується розв’язати низку проблемних питань комунальної теплоенергетики щодо підготовки та проходження  опалювального сезону 2022/2023 року.

11:35 23.06.2022

Голови громад-членів АМУ в Хмельницькій області провели нараду із питань територіальної оборони і забезпечення роботи критичної інфраструктури

Під головуванням голови Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, міського голови Хмельницького Олександра Симчишина відбулась онлайн-нарада із представниками громад-членів АМУ в області щодо питань тероборони, цивільного захисту населення та заходів забезпечення критичної інфраструктури. Участь взяли понад 30 голів громада та представників місцевого самоврядування краю.

08:56 21.02.2022

Хмельницьке РВ АМУ провело навчання для фахівців сфери ЖКГ із громад краю.

Регіональне відділення Асоціації міст України провело, заключну у цьому році, практичну сесію із застосування законодавства. Темою стало «Врегулювання процесу надання та споживання житлово-комунальних послуг, а також питань перехідного періоду в умовах введення в дію Закону" Про житлово-комунальні послуги" ( закон 1060-IX Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг", прийнятий 3 грудня 2020 р.». Захід реалізовано в рамках спільного проекту АМУ та українсько-швейцарського проекту ДЕСПРО.

08:12 17.12.2021

На захисті прав та інтересів громад: відбулося засідання Правління Асоціації міст України

10 грудня у Києві відбулося засідання Правління АМУ. Участь у ньому взяли Голова Асоціації міст України Віталій Кличко, Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та голови громад-членів АМУ зі всієї України. Хмельниччину на заході представляли голова регіонального відділення Асоціації міст України, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин та міський голова Славути Василь Сидор.

08:30 13.12.2021

Хмельницьке РВ АМУ провело навчання для фахівців структурних підрозділів місцевих рад із питань архітектури, містобудування, земельних відносин та землеустрою

18 листопада у Хмельницькому відбулась  практична сесія із застосування законодавства Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України на тему: «Планування розвитку громад, складання містобудівної документації, спрощення зміни цільового призначення. Схема просторового  планування території громади як інструмент комплексного управління у використанні земель, зонування території».

16:12 18.11.2021

Хмельницьке РВ АМУ провело практичну сесію щодо актуальних земельних питань

30 вересня  відбулась практична сесія із застосування законодавства Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. Захід проведено в рамках спільного пілотного проєкту АМУ та ДЕСПРО. Тема: «Дерегуляція в сфері землеустрою, усунення корупційних ризиків в управлінні земельними ресурсами, передача земель за межами населених пунктів  до комунальної власності громад. Проведення  аукціонів з продажу та передачі в користування земельних ділянок через електронну торгову систему». Учасники: міські, селищні, сільські голови, їх заступники, фахівці земельних та юридичних підрозділів. Модератор заходу: радник із земельних питань Виконавчого директора ВАОМС АМУ Медвецька Тетяна Вікторівна.

13:41 06.10.2021