Голови громад Хмельниччини в онлайн-форматі обговорили актуальні питання місцевого самоврядування

Напередодні, 18 жовтня, відбулося засідання голів громад-членів Асоціації міст України в Хмельницькій області. До участі в зібранні долучилося 42 учасники: голови міських, селищних, сільських рад, їх заступники, фахівці органів місцевого самоврядування, виконавча дирекція та консультанти Хмельницького РВ АМУ, представники ГУ Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. Головував на засіданні голова Хмельницького РВ АМУ, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Хмельницьке РВ АМУ провело семінар для комунікаційників громад

Одним із напрямків роботи Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України є проведення освітніх онлайн-практикумів, семінарів та вебінарів для спеціалістів місцевих рад різних галузей. Оскільки сьогодні представники ОМС лише вчаться налагоджувати ефективні комунікації та взаємодіяти із своїми громадами в умовах воєнного стану регіональним відділенням Асоціації міст України було проведено семінар «Комунікаційна робота громад в умовах воєнного стану. Кризові комунікації».

Врахування пропозицій АМУ до законопроєкту №7427 забезпечить стале проходження опалювального сезону без підвищення тарифів

17 червня парламентський Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг планує розглянути урядовий законопроєкт «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення» №7427 від 01.06.2022р. Законопроєктом, зокрема, пропонується розв’язати низку проблемних питань комунальної теплоенергетики щодо підготовки та проходження  опалювального сезону 2022/2023 року.

Голови громад-членів АМУ в Хмельницькій області провели нараду із питань територіальної оборони і забезпечення роботи критичної інфраструктури

Під головуванням голови Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, міського голови Хмельницького Олександра Симчишина відбулась онлайн-нарада із представниками громад-членів АМУ в області щодо питань тероборони, цивільного захисту населення та заходів забезпечення критичної інфраструктури. Участь взяли понад 30 голів громада та представників місцевого самоврядування краю.

Хмельницьке РВ АМУ провело навчання для фахівців сфери ЖКГ із громад краю.

Регіональне відділення Асоціації міст України провело, заключну у цьому році, практичну сесію із застосування законодавства. Темою стало «Врегулювання процесу надання та споживання житлово-комунальних послуг, а також питань перехідного періоду в умовах введення в дію Закону" Про житлово-комунальні послуги" ( закон 1060-IX Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг", прийнятий 3 грудня 2020 р.». Захід реалізовано в рамках спільного проекту АМУ та українсько-швейцарського проекту ДЕСПРО.

На захисті прав та інтересів громад: відбулося засідання Правління Асоціації міст України

10 грудня у Києві відбулося засідання Правління АМУ. Участь у ньому взяли Голова Асоціації міст України Віталій Кличко, Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та голови громад-членів АМУ зі всієї України. Хмельниччину на заході представляли голова регіонального відділення Асоціації міст України, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин та міський голова Славути Василь Сидор.