СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Є ДОПОМОГА

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

15:55 02.05.2022

Визначено особливості надання соціальних послуг в умовах воєнного стану

14 квітня Парламент вніс зміни до Закону України «Про соціальні послуги» щодо надання соціальних послуг у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану (законопроєкт №7201). Закон прийнятий у редакції Парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

11:16 18.04.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!

Автоматичне продовження  терміну дії платіжних карток  Акціонерного товариства  «Державний ощадний банк України» для виплати щомісячної  адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам припиняється.

11:15 27.01.2022

Держава допоможе кожному малозабезпеченому безробітному, який хоче відкрити власну справу – Марина Лазебна

З січня наступного року держава надаватиме безробітним членам малозабезпечених сімей фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги).

14:28 02.11.2021

Як діяти працівнику, якому відкрили е-лікарняний?

Уже всі заклади охорони здоров’я України формують медичні висновки замість видачі паперових лікарняних – сьогодні створено майже 1,4 млн медвисновків про тимчасову непрацездатність, 90% з яких у разі загальних захворювань або травм. На їх підставі було сформовано і передано до Фонду соціального страхування України на оплату 130 тисяч е-лікарняних.

15:40 22.10.2021