Фонд напряму нарахував евакуйованим працівникам 27 млн гривень допомог

Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати державний страховий захист у повному обсязі для всіх українців – зокрема для тих працівників, чиї роботодавці не можуть дотриматись процедури нарахування лікарняних через бойові дії.

Квитанції від ФССУ можуть надходити довше через перевантаження електромережі

Внаслідок стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії друга та третя квитанції щодо стану прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків можуть надходити пізніше, ніж зазвичай.

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЮ ДИТИНУ ВІД СМЕРТЕЛЬНИХ ХВОРОБ

Про щеплення сьогодні багато дискутують: варто чи не варто їх робити, чого вони приносять більше – користі, чи шкоди, чи усім дітям потрібні? Звісно, про їхню користь говорити не доводиться: що там не кажи, а вони таки потрібні, адже це стовідсоткова гарантія того, що дитина не загине (хоч страшно звучить, але це саме так)  приміром від дифтерії чи кашлюка. Інфекційні хвороби небезпечні своїми ускладненнями, що можуть призвести до інвалідності, а деякі — навіть до смерті. Інфекційні хвороби, від яких (або від тяжких ускладнень яких) можна захиститися за допомогою імунізації, передаються від інфікованої особи до здорової, як правило, повітряно-крапельним шляхом.

ОНЛАЙН - ПЛАТФОРМА "СВІДОК"

Свідок - персональний воєнний щоденник українців. Портал, де люди описують своє життя під час війни і викладають факти воєнних злочинів, свідками яких вони стали.

Профілактика грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ)

Епідемічний сезон грипу триває орієнтовно з вересня - жовтня  по березень - квітень кожного року. В цей час є найбільший ризик заразитися на грип та ГРВІ. За даними «Центру громадського здоров’я України» в Україні цього епідсезону очікують одночасну циркуляцію чотирьох штамів грипу і коронавірусу SARS-CoV-2.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПОЛІОМІЄЛІТ

Ліквідація поліомієліту – наше спільне майбутнє. Увесь світ працює над тим, щоб викорінити цю хворобу.  Згідно даних МОЗ України в Україні триває спалах поліомієліту, який трапився наприкінці минулого року. Тоді випадки цього захворювання виявили у Рівненській та Закарпатській областях, а півторарічна дитина отримала параліч.