Служба у справах дітей

Як діяти і куди звертатись, якщо виявили випадки жорстокого поводження з дітьми в умовах воєнного стану?

В умовах воєнного стану в Україні, масової евакуації та переміщення дітей, сімей з дітьми з населених пунктів, де ведуться активні бойові дії, значно зростає загроза життю та здоров’ю дітей, а також ризик вчинення різних форм жорстокого поводження з ними, адміністративних чи кримінальних правопорушень по відношенню до дітей.

13:22 06.04.2022

Служба у справах дітей інформує

22 лютого 2022 року службою у справах дітей Понінківської селищної ради, спільно з фахівцем соціальної роботи відділу надання соціальних послуг Понінківської селищної ради  та поліцейським офіцером громади, проведено черговий рейд «Сім’я», «Діти вулиці», в результаті якого обстежено 5 сімей у яких виховується 19 дітей, з них:

15:34 23.02.2022

Служба у справах дітей інформує

22 лютого 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Понінківської селищної ради під головуванням заступника голови комісії Ольги Нижньої та у присутності членів комісії розглядалися  3 питання: щодо надання дозволу на вчинення правочину, а саме укладення договору дарування  на користь неповнолітньої; про затвердження звітів щодо утримання та виховання неповнолітніх у сім’ях опікунів(піклувальників) у 2021 році; про затвердження індивідуального плану  соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування. Прийнято відповідні рішення.

15:33 23.02.2022

Патронат над дитиною

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя.

13:34 06.10.2021