Запобігання проявам корупції

Полонського району Хмельницької області

Понінка

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23.04.2020 року                                                                                                                  № 79 -к 2020

Про визначення відповідальної

особи за проведення роботи з

питань запобігання та виявлення

корупції

Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» (зі змінами), з метою підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції:

1. Визначити керуючу справами виконавчого комітету Понінківської селищної ради – Левчук Ларису Вячеславівну відповідальною особою за проведення роботи з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому комітеті Понінківської селищної ради.

2. Затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому комітеті Понінківської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                                                     Геннадій ГОНЧАРЕНКО

З розпорядженням ознайомлена       _____________________      Левчук Л.В.