ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Якісне професійне навчання за сприяння служби зайнятості

«Навчання впродовж життя» - це не просто гасло, а вимога сьогодення. Якщо ви хочете розвиватись, здобувати нові знання  і  вміння, гідну роботу – скористайтеся можливістю отримати якісне професійне навчання. За сприяння державної служби зайнятості громадяни з числа  зареєстрованих безробітних можуть пройти професійне навчання:

14:33 26.01.2022

«Рука допомоги»: як отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу

З 1 січня 2022 року безробітні з малозабезпечених сімей зможуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься на безвідсотковій поворотній основі на придбання матеріалів/обладнання для ведення підприємницької діяльності, в рамках нової бюджетної програми розробленої Міністерством соціальної політики України.

14:59 20.01.2022

Стань патронатним вихователем – зміни життя дитини

Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці  з Хмельницьким обласним центром соціальних служб шукає сім’ї, які готові тимчасово доглядати за дітьми, що потребують захисту. Якщо Ви небайдужі до долі дітей, які тимчасово з різних причин не можуть проживати в рідній сім’ї, станьте патронатним вихователем.

08:34 19.01.2022

Підсумки 2021 року: як змінився ринок праці Хмельниччини?

У 2021 році ринок праці Хмельниччини пожвавився. Роботодавці навчилися працювати в умовах карантинних обмежень, а громадяни почали активніше шукати роботу. Так, послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 63 тис. громадян, з яких 41,4 тис. мали статус безробітного. Серед безробітних 51% складали жінки, 30,7% – молодь віком до 35 років, 21,9% -  особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 49,6% – мешканці сільської місцевості.

08:56 12.01.2022

Громадські роботи та роботи тимчасового характеру: користь для громади, зайнятість для безробітних

Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру – це додатковий заробіток для безробітних та вирішення першочергових соціальних питань для органів місцевої влади, роботодавців. Представники центрів зайнятості та філій Хмельницького обласного центру зайнятості активно співпрацюють з об’єднаними територіальними громадами та роботодавцями області у цьому напрямку.

10:49 16.12.2021