ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Хмельницька обласна служба зайнятості: інформуємо безробітних щодо можливості стати патронатними вихователями

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

23:04 19.01.2021

Хмельницька обласна служба зайнятості: допомога по безробіттю

Процедура, умови нарахування та виплати допомоги по безробіттю визначені статтями 22, 23 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та Порядком надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, затвердженим наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 06.04.2020 № 624.

22:08 23.12.2020

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує! Одноразова матеріальна допомога роботодавцям - юридичним особам: як її отримати

Відповідно до Закону України № 1071-IX від 04 грудня 2020 року «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», 9 грудня 2020 року, Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову №1231, якою затверджено Порядок надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми.

16:38 17.12.2020