ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Кейс-менеджмент в сфері зайнятості населення

Одним із важливих напрямків роботи Хмельницької обласної служби зайнятості є соціальний захист та організація сприяння зайнятості вразливих верств населення, надання їм якісних та адресних соціальних послуг. З цією метою фахівці центру зайнятості визначають рівень мотивації безробітного до працевлаштування на основі індивідуальних характеристик, досвіду його роботи, потенціалу, а також здійснюють соціальний супровід за підходом кейс-менеджменту.

22:03 22.08.2021

Ринок праці Хмельниччини: майже 63% вакансій - робітничі професії

З початку року 3,9 тис. роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 18,6 тис. вакансій. Завдяки злагодженій співпраці зі службою зайнятості 60% вакансій було укомплектовано.

10:42 11.08.2021

30 липня у світі відзначали Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми - це не міф, це реальність!  Причини, з яких люди потрапляють до рабства – низький рівень життя, бажання заробити, а також нездатність адекватно оцінити пропозиції роботи від прихованих «работорговців».

11:41 02.08.2021

Запрошуємо ветеранів та ветеранок на онлайн-ярмарок вакансій!

Служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Фахівці центрів зайнятості та філій надають широкий спектр соціальних послуг. Зокрема:

11:31 26.07.2021

Хмельницький обласний центр зайнятості: про  Проєкт, який дає можливість  ветеранам та ветеранкам отримати 400 євро на навчання.

Хочеш змінити свою сферу діяльності? Мрієш про кар’єрний розвиток і гідну заробітну плату?  Реєструйся у проєкті «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та  членів їхніх сімей».

16:29 22.07.2021

Ваучер – Ваш шанс на безкоштовне навчання

Законом України «Про зайнятість населення» передбачено право громадян на отримання ваучера. Ваучер – документ встановленого зразка, що дає право пройти перепідготовку за робітничею професією, підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності.

11:31 14.07.2021

Шукаєте роботу чи працівника? Вам на мініярмарок вакансій!

Виконуючи посередницькі функції на ринку праці, державна служба зайнятості застосовує різні форми співпраці з роботодавцями щодо сприяння в укомплектуванні вільних робочих місць. Серед них – організація та проведення мініярмарків вакансій.

11:56 12.07.2021

Про результати роботи Хмельницької обласної служби зайнятості за І півріччя 2021 року

7 липня, відбулася нарада Хмельницької обласної служби зайнятості за участю першого  заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Сергія Тюріна, голови Федерації профспілок Хмельницької області Олега Сковороднікова, начальника Управління Держпраці у Хмельницькій області Олександра Малюзіна, керівного складу обласного, директорів філій Хмельницького ОЦЗ, Кам’янець-Подільського та  Хмельницького міських центрів зайнятості. Тема наради – підсумки діяльності Хмельницької обласної служби зайнятості у І півріччі 2021 року та визначення основних завдань для забезпечення системної роботи щодо надання якісних соціальних послуг населенню та роботодавцям.

11:40 12.07.2021

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує про стан ринку праці та надання послуг у січні-червні 2021 року

Незайняті та безробітні громадяни. У січні-червні 2021 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 47,2 тис. громадян, з яких 30 тис. мали статус безробітного.

11:29 07.07.2021