ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Ринок праці Хмельниччини у січні – травні 2022 року

У січні-травні 2022 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 28,1 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2,5 тис. роботодавців. У базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 9,8 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 8202,5 грн.

17:01 08.06.2022

Допомога по безробіттю: умови призначення, тривалість та розмір виплати

Допомога по безробіттю призначається центрами зайнятості за місцем перебування на обліку безробітного і виплачується в установленому порядку через банківські установи. Виплати здійснюються не рідше двох разів на місяць, а за згодою безробітного — раз на місяць. Період, за який відбувається нарахування допомоги, обмежується датою, що передує дню останнього відвідування безробітним центру зайнятості.

10:45 25.05.2022

30 роботодавців отримали компенсацію ЄСВ за новостворені робочі місця

Одним із найбільш вагомих механізмів стимулювання роботодавців щодо легального працевлаштування безробітних на нові робочі місця, є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

11:12 18.05.2022

Ринок праці Хмельниччини у січні – квітні 2022 року

У січні-квітні 2022 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 23,7 тис. громадян, з яких 20,6 тис. мали статус безробітного. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2 тис. роботодавців. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості близько 50% вакансій було укомплектовано.

15:09 09.05.2022

ТОП-10 актуальних вакансій Хмельниччини

Шукаєте роботу? Хмельницька обласна служба зайнятості зібрала для вас кращі пропозиції роботи від працедавців Хмельниччини. Щодня у базі даних оновлюється перелік вакансій, а кожен безробітний може розмістити своє резюме на сайті Державної служби зайнятості.

09:30 29.04.2022

Порядок реєстрації безробітних на період воєнного стану

Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову від 19 березня 2022 року №334 «Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану» - https://is.gd/oMP8aK.

15:28 25.03.2022