ПОДАТКОВА СЛУЖБА

Зберігаєте чи торгуєте пальним – отримайте ліцензію

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує платникам податків, що порядок здійснення оптової та роздрібної торгівлі пальним врегульовано Законом України від 19 грудня 1995 року №481 – ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального». Даним документом встановлено, що торгівля такою продукцією має здійснюватися за наявності ліцензії. Крім того, ліцензуванню підлягає і здійснення зберігання пального. Звертаємо увагу, що ліцензії отримуються на кожне місце оптової та роздрібної торгівлі пальним або кожне місце зберігання. Щоб отримати ліцензію, платник має подати до податкового органу заяву разом з визначеними законом документами, серед яких має бути підтвердження внесення річної плати за ліцензію. Нагадаємо, що розмір річної плати за ліцензії становить: - на право роздрібної торгівлі пальним 2000 гривень на кожне таке місце; - на право зберігання пального та зберігання пального виключно для потреб власного споживання чи переробки у розмірі 780 гривень; - на право оптової торгівлі пальним з-за наявності у ліцензіата місць оптової торгівлі пальним – 5000 гривень за кожне таке місце; - на право оптової торгівлі пальним з-за відсутності у ліцензіата місць оптової торгівлі пальним – 10000 гривень.

21:56 13.04.2021

На час карантину штрафні санкції та пеня у разі порушення податкового законодавства не застосовується

Головне управління ДПС в Хмельницькій області нагадує, що відповідно до п. 52 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), штрафні санкції не застосовуються, крім санкцій за:

21:49 13.04.2021

Не працює РРО/ПРРО - повідомте контролюючий орган

Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу, що відповідно до п. 16 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані у разі виявлення несправностей:

21:47 13.04.2021

Режим роботи органів ДПС щодо приймання податкової звітності та надання адміністративних послуг в період карантину

Прийом відвідувачів в Центрах обслуговування платників здійснюється з понеділка по четвер з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., в п’ятницю з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.

13:56 06.04.2021

Поновлено виплату допомоги ФОПам

ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує платників податків, що 30 березня поточного року прийнято Закон "Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", № 5300. Закон спрямований на підтримку застрахованих осіб у зв'язку із запровадженням на території окремих адміністративно-територіальних одиниць обмежувальних протиепідемічних заходів, що призвели до тимчасового зупинення діяльності суб'єктів господарювання. Виплата здійснюватиметься за рахунок бюджету, починаючи з лютого місяця. Право на отримання такої одноразової допомоги, матимуть суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність, що включена до відповідного Переліку. Для отримання допомоги фізичній особі необхідно подати заяву в електронній формі з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

13:54 06.04.2021

З 1 квітня 2021 року платники податків подають об’єднану звітність з ПДФО та ЄВ

Починаючи з 1 квітня 2021 року платники податків щокварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу, подають об’єднану звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Розрахунок).

13:48 06.04.2021

Внесено зміни до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що 19.03.2021 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 14.12.2020 № 766 «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків» (далі – Наказ № 766) зареєстрований у Міністерстві юстиції України 19.02.2021 за № 215/35837.

13:43 06.04.2021

Сертифікати електронного ключа – дистанційно

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що на період карантинних заходів, зумовлених коронавірусними обмеженнями, усі користувачі кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (далі – Користувач), Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач), можуть скористатись електронним сервісом повторного формування сертифікатів за електронним запитом дистанційно.

08:21 31.03.2021