Освіта

Результати атестації педагогічних працівників освітніх закладів Понінківської селищної ради у 2022 році

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників(зі змінами), затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930, 07.04.2022 року було проведено заключне засідання атестаційної комісії ІІ рівня Понінківської селищної ради.

11:13 18.04.2022

Реєстрація на ЗНО - 2022

Усі потенційні учасники вступної кампанії у 2022 році мають до 9 квітня сформувати реєстраційні картки.

14:58 30.03.2022

ЗНО-2022 відбудеться за спрощеною процедурою

Парламентом розглянуто один з варіантів проведення ЗНО у цьому році. Рішення є вимушеним. Можливі зміни у залежності від ситуації з фронтом. На сьогодні планується таке: Мультипредментний онлайн – тест (українська мова, історія України, математика), який має здаватися в безпечних місцях. Розглядається також здача в посольствах та консульствах України закордоном. Планується проводитися в липні. Рішення не є остаточним. Можливі зміни. Тестування як і завжди буде проводити Український центр оцінювання якості освіти. МОН розробляє процедуру в деталях. Кабмін має затвердити. Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій та Фракція “Голос” у Верховній Раді України будуть пильнувати за процесом.

15:21 25.03.2022

Онлайн-уроки для дітей від ДСНС

Провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Шепетівського РУ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Демчуком Романом Станіславовичем у закладах освіти Понінківської селищної ради надано онлайн-відеоуроки щодо формування в учасників освітнього процесу навичок збереження власного життя та здоров’я шляхом вивчення та закріплення алгоритмів поведінки дій під час виникнення пожеж, проведення евакуації, виявлення вибухонебезпечних предметів, повітряних тривог, можливих хімічних уражень.

16:14 21.03.2022

Домашнє насильство

З метою підвищення рівня поінформованості населення про прояви домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, розуміння суспільством природи цього явища, рекомендуємо пройти опитування на тему: «Насильство: дізнайся чи є воно у твоєму житті», за посиланням - https://la-strada.org.ua/online-test#0.

13:35 08.02.2022

9 січня 2022 року на базі Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія» відбувся І-й відбірковий тур ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії. В результаті наші 2 учні набрали прохідні бали та братимуть участь у  ІІ турі, який відбудеться  вже у м. Хмельницькому.

08:37 12.01.2022

Результати першого етапу МАН

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації у нашій громаді 16 грудня 2021 (заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт) та 28 і 30 грудня 2021 року (захист постерних робіт та наукова конференція) був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Понінківської філії Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2021-2022 н.р..

16:16 10.01.2022