Безпека вдома під час війни

Серед найпоширеніших причин надзвичайних подій — вибухи туристичних газових пальників у квартирах і отруєння чадним газом. Підвищення обізнаності громадян з правилами безпеки може врятувати не одне життя.

Завершення проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році серед учнів закладів загальної середньої освіти Понінківської селищної ради

11.12.2022 р. на базі Понінківського ліцею відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Випробувати свої знання мали можливість учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти. Завдання олімпіади були виставлені на сайті Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в день проведення олімпіади. В результаті один учень здобув І місце і три учні посіли ІІ місце.  Вітаємо учасників та переможців, бажаємо не зупинятися на досягнутому.

«Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям»

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям». Брошура містить інформацію про порядок дій для оформлення інвалідності дитині, види допомог та підтримки, на які має право дитина з інвалідністю, та порядок їх отримання, інклюзивну освіту, а також рекомендації щодо батьківської підтримки дитини, облаштування домашнього та освітнього простору тощо.

Продовження олімпіад триває

Незважаючи на труднощі, які виникли через агресію росіїї, наші діти продовжують брати участь  в ІІ турі олімпіад і досягають гарних результатів.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03 жовтня 2022 № 883 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році», 12.11.2022 року на рівні громади стартував ІІ етап олімпіад з української мови та літератури.

Пандемія коронавірусу показала, яким може бути світ лише без однієї такої ненависної їм вакцини –? і це тисячі смертей щодня.

Правець, віспа, поліомієліт і дифтерія –? ці хвороби вдалося подолати майже у всьому світі. І лише завдяки щепленням. Якби не вакцинація, епідемії продовжували б вбивати мільйони людей щороку. Супротивникам щеплень пандемія коронавірусу показала, яким може бути світ лише без однієї такої ненависної їм вакцини –? і це тисячі смертей щодня.

Обереги для ЗСУ

14 жовтня Україна традиційно відзначає свята, які стали сакральними для нашого народу: свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника/захисниці України. Діти нашої громади долучилися до наближення нашої перемоги, виготовивши для воїнів обереги (ляльки-мотанки, браслети, ангелочки, записки з побажаннями), куди вклали всю свою дитячу любов та мрію, щоб нею зігріти захисників і нагадати, що їх чекають вдома.