Освіта

Державна служба якості освіти пропонує онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі»

10 вересня на платформі Prometheus стартував онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі». 2911 слухачів уже розпочали чотиритижневе навчання. Державна служба якості освіти створила цей курс для керівників закладів загальної середньої освіти та їхніх заступників, щоб сприяти вдосконаленню управлінських процесів у школах та, як наслідок, підвищенню якості освітньої діяльності.

20:25 14.09.2021

Нарада з персоналом харчоблоків та медичними сестрами закладів загальної середньої освіти Понінківської селищної ради

06.08.2021 року відділом освіти Понінківської селищної ради було проведено нараду з працівниками харчоблоків ЗЗСО та медичним персоналом щодо підготовки до впровадження Нових норм харчування у закладах освіти.

10:45 11.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ!!!

07 липня 2021 року о 09.00 а актовому залі Понінківського НВК відбудеться зустріч із трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування учасника конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу Котляром Олександром Сергійовичем.

16:44 06.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ!!!

За рішенням конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія» (протокол №1 від 02.07.2021 року) до участі у конкурсному відборі допущено:

15:33 05.07.2021

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Понінківського навчально-виховного комплексу «Загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, гімназія» Понінківської селищної ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням 14-ї сесії VIII скликання  Понінківської селищної ради  від 18.05.2021 року №4, Понінківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Понінківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, гімназія» Понінківської селищної ради.

13:13 07.06.2021

ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ

Сучасне суспільство все більшою мірою залежить від інформації та цифрових технологій, які отримують широке поширення. Ця теза є важливим аспектом роботи закладів загальної середньої освіти Понінківської селищної ради. Педагогічними колективами закладів проводиться робота щодо вивчення та впровадження в практику роботи інноваційних інструментів, які сприятимуть ефективній роботі вчителя та активній взаємодії з усіма учасниками освітнього процесу.

11:17 28.05.2021

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи. Розглянемо, як директорові та педагогам налагодити роботу в умовах дистанційного навчання.

13:20 27.05.2021