Облік військовозобов’язаних в закладах освіти

2 березня 2021 року відділом освіти Понінківської селищної ради, на платформі Google meet, була проведена нарада для керівників закладів освіти та для відповідальних працівників за ведення військового обліку  в закладах освіти.

09:26 05.03.2021

Захист дітей у цифровому середовищі

У лютому 2021 року в рамках Тижня безпечного інтернету закладами загальної середньої освіти Понінківської селищної ради проведено для дітей консультації, бесіди та уроки щодо їхнього захисту у цифровому середовищі. Сучасні інформаційні технології та Всесвітня мережа не тільки відкривають безмежні можливості, а й можуть нести загрозу та небезпеку, яким потрібно вміти протистояти.

09:16 05.03.2021

Збір лідерів учнівського самоврядування

Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2021 рік, 23 лютого 2021 року на платформі Google Meet проведено збір обласної ради старшокласників на тему: «Сучасне уявлення про здоров’я і соціальне благополуччя».

09:49 24.02.2021