Допомога від дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

07.06.2023 року під час обласної наради-семінару з питань дошкільної освіти зі спеціалістами структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, директором Департаменту освіти та науки обласної військової адміністрації Дарією Басюк було вручено сертифікат на отримання наборів для раннього розвитку ECD kit-in-a-carton для закладів дошкільної освіти від UNICEF. Розвиток дітей молодшого віку визнано одним з пріоритетів діяльності ЮНІСЕФ. Наша громада отримала набори та передала у користування підпорядкованим закладам дошкільної освіти.

Вшануймо пам’ять загиблих дітей

Це неможливо прийняти і осягнути. І це у світі, де розвинена цивілізація на високому рівні, сьогодні поряд існують варвари, які посягають на найвищу цінність – життя.

Відеоінструкція «НМТ: Онлайн-тестувальник»

З 5 червня розпочинається основна сесія національного мультипредменого тесту. Напередодні тестування учасникам можна ознайомитися з інтерфейсом онлайнової платформи і з’ясувати: з чого розпочати роботу із сервісом; де знайти довідкові матеріали; як позначати ті чи ті завдання, щоб їх було зараховано; у якій послідовності їх виконувати; як змінити відповідь; як завершити роботу над тестом.

Навчання з мінної безпеки

На виконання Плану заходів військово-патріотичного виховання дітей, молоді та підтримки предмета «Захист України» затвердженого розпорядженням голови Понінківської селищної ради, з метою поєднання теоретичних та практичних навичок з мінної безпеки, на базі Понінківського ліцею 22.05.2023 року проведено практичне заняття для учнів та працівників закладів загальної середньої освіти Понінківської ТГ ІІІ відділом Шепетівського РТЦК та СП (м.Ізяслав) майором Вільбовцем О.М та старшим солдатом Слободенюком С.В.

КОД НАЦІЇ

18 травня 2023 року – День вишиванки.

Перелік країн, у яких регіональні центри оцінювання якості освіти забезпечують організацію та проведення у 2023 році зовнішніх вступних випробувань

I. Перелік країн, у яких Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти (контактна особа – Ямцова Ірина Вікторівна, телефон: 050 106 55 46) забезпечує організацію та проведення зовнішніх вступних випробувань:

Відповідальність батьків та учнів за здобуття шкільної освіти в Україні

Кожна людина має права та обов’язки, і при реалізації своїх прав кожен зазнає обмежень з метою забезпечення належного визнання і поваги прав і свобод інших. Про це зазначається у статті 29 Загальної декларації прав людини та у статтях 21, 23 Конституції України.