ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН - підсумки

Дата: 05.03.2024 08:04

03.03.2024 року в області закінчився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році. На Конкурс було представлено 2 учнівські роботи у двох наукових відділеннях: історія (історія України) та філологія (українська мова).

У Конкурсі брали участь учні 11 класу – Яремов Артьом та Гуменюк Даша. Учні Понінківського ліцею гідно захищали свої роботи на науковій конференції та постерному захисті. Теми наукових досліджень наших учасників досить цікаві та актуальні в наш час.

За результатами підсумкових протоколів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України у 2024 році у відділенні: філологія, секції: українська мова ІІІ місце посіла Гуменюк Даша.

Яремов Артем набрав у секції історії України досить високий бал і лише 0.7 бали не вистачило до ІІІ місця.

Наші учні – найкращі! Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому та продовжувати розвиватися.

Вітаємо усіх з перемогою у царині наук, усіх, хто надихав, допомагав та підтримував юних дослідників.