Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2021 року

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

15:46 17.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ!!! ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ!!!

Повідомляємо, що у зв'язку з проведенням планових робіт (заміна) на газопроводі низького тиску, в смт.Понінка по вулиці Партизанській з 02.09.2021 року буде припинено газопостачання та відновлюватиметься після повного завершення робіт, а саме 15.09.2021 року.

15:52 01.09.2021

Cоціальний інформаційний ролик щодо основних правил захисту та важливості вакцинації від COVID-19

В рамках проведення загальнонаціональної кампанії щодо основних правил захисту та важливості вакцинації від COVID-19, на виконання листа Хмельницької ОДА № 06-1582 від 4.08.2021р., презентуємо вашій увазі соціальний аудіоролик. Завантажити ролик можливо за посиланням: https://bit.ly/3u50ION

15:28 05.08.2021