Оголошення

Розпорядження Хмельницької ОДА "Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються КНП "Хмельницька обласна дитяча лікарня" Хмельницької обласної ради

Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством "Хмельницька обласна дитяча лікарня" Хмельницької обласної ради

21:32 09.03.2021

Розпорядження Хмельницької ОДА "Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються КНП "Хмельницький обласний медичний центр психічного здоров'я" Хмельницької обласної ради

Про затвердження тарифів на платні медичні послуги , що надаються комунальним некомерційним підприємством "Хмельницький обласний медичний центр психічного здоров'я"

14:37 03.03.2021

Відключення електроенергії

УВАГА!!! У зв'язку з виконанням робіт на вимикачу 10кВ відбудеться відключення світла 17.02.2021 р. з 13:00 по 14:00 години в селі Залісся та смт. Понінка по вулицях Василя Стуса, Миру, Гагаріна, Корольова, Лермонтова від №45, Івана Франка від перехресть з вул.Шкільна до перехрестя з вул.В.Стуса, Півнюка, Перемоги від №58

11:28 15.02.2021

ПУНКТИ ОБІГРІВУ НА ТЕРИТОРІЇ ПОНІНКІВСЬКОЇ ОТГ

З метою попередження випадків переохолодження громадян у зимовий період 2021 року, адміністрація Понінківської селищної ради інформує мешканців, що на території громади визначено місця для розміщення пунктів обігріву населення у випадку складних погодних умов за адресами: вул. Перемоги 25, смт. Понінка  (амбулаторія) та с. Буртин, вул.Перемоги 28 (адмінбудівля Буртинського старостинського округу)

10:32 12.02.2021

УВАГА!!! БУДЕ ВІДСУТНЄ ПОСТАЧАННЯ ВОДИ!!!

Шановні мешканці мікрорайону "БАМ", на жаль, через непередбачені складні технічні проблеми, які раптово виникли при пориві на лінії теплопостачання, сьогодні (12.02.2021) БУДЕ ВІДСУТНЄ ПОСТАЧАННЯ ВОДИ в будинках по вулиці Будівельників та провулку Грушевського.

08:54 12.02.2021