Знову втрата

ЗНОВУ ВТРАТА В НАШІЙ ГРОМАДІ Небесне військо поповнив ще один Герой. З фронту прийшла сумна звістка про загибель мешканця нашої громади Сухецького  Віктора Вікторовича 27.03.1981 року народження, солдата, навідника гірсько-штурмового відділення  гірсько-штурмового взводу  гірсько-штурмової роти військової частини А1778. Воїн загинув 20.09.2023 року під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Приютне  Запорізької області. Вічна пам'ять і слава відважному Захисникові! Рідним та близьким - щирі співчуття, сил пережити! Про дату і час зустрічі нашого героя буде повідомлено згодом.

Увага! Власникам (користувачам) тимчасових споруд, що розташовані на ринкові площі по вулиці Перемоги, смт Понінка (поруч з будинком культури).

Комісією з демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та об'єктів зовнішньої реклами на території Понінківської територіальної громади (далі - Комісія) 11.09.2023 року були виявлено тимчасові споруди, які підлягають демонтажу.

І ЗНОВУ БІЛЬ, І ЗНОВУ ВТРАТА...

І ЗНОВУ БІЛЬ, І ЗНОВУ ВТРАТА... 19.08.2023 року в населеному пункті Захарівка Чугуївського району Харківської області, трагічно загинув командир 3 самохідної артилерійської батареї 1 САДн капітан Нікончук Володимир Володимирович, 1986 року народження. Вічна пам'ять і слава Захисникові! Про дату і час зустрічі Нікончука Володимира буде повідомлено згодом.

Прощання з героєм!

Завтра 21.08.2023 року відбудеться прощання з нашим героєм навідником механізованого відділення 2 механізованого взводу 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А1008, Комісарчуком  Борисом 1986 року народження! Орієнтовно живий коридор буде створюватися о 10: 45 від смт. Понінка (Мар'яхи) -  11:00  вул.Перемоги 66. далі з дому до Костелу 11:30 вул.Перемоги 66 - 12:00 Костел потім з Костелу до площі 12:30 Костел - 13:00 центральна площа Після громадського прощання Захисника повезуть на Католицьке кладовище  на місце вічного спочинку. Ми маємо гідно зустріти Героя і провести в останню путь: формуємо згідно з маршрутами "живі коридори". Це найменше, що ми можемо зробити для Людини, яка ціною власного життя заплатила за мирне небо для нас.

Прощання з героєм!

ВШАНУЙМО ГЕРОЯ! Шановні жителі громади! Завтра 17 серпня буде доставлено тіло старшого матроса Ходимчука Олександра Миколайовича. Орієнтовно о 10.40 створюватиметься живий коридор зі сторони Полонного по вул. Героїв Майдану далі по вул.Козацька (Кірова) до будинку загиблого. Прощання та заупокійна панахида за загиблим Героєм відбудеться  о 11.30. за адресою: вул. Козацька (Кірова), 38. Громадське прощання розпочнеться  на центральній площі орієнтовно о 12.00. Поховання Героя відбудеться на «Майданському кладовищі». Просимо всіх жителів  громади віддати належну шану та гідно зустріти, а також провести в останню дорогу нашого Героя!