Африканська чума свиней! Стоп АЧС!

З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Понінківській ТГ та недопущення занесення африканської чуми свиней на територію  громади  рекомендуємо власникам, які утримують поголів’я свиней посилити заходи профілактики недопущення АЧС.

11:57 23.06.2022

Увага! Відключення світла

У зв'язку із  ремонтними роботами,  10 червня 2022 року з 10.00 год. до 13.00 год.  буде припинене електропостачання в смт.Понінка

17:03 08.06.2022

Диспансеризація коней

Полонська районна державна лікарня ветеринарної медицини організовує з 06 червня 2022 року по 07 червня диспансеризацію коней у смт.Понінка та селах Понінківської ТГ для проведення діагностичних досліджень і щеплень, а також надання рекомендацій щодо утримання, годівлі та догляду сільськогосподарських тварин в господарствах особистого користування.

11:03 03.06.2022

Обприскування посівів

ТОВ "Ардана - Трейд" та КУП Понінківської селищної ради повідомляє жителів громади та бджолярів що з 20.05.2022 року по 01.10.2022 року буде проводитись обприскування полів (с/г культури) для підживлення посівів безпечними для бджіл та людей препаратами.

10:40 16.05.2022

Про порушення правил благоустрою

Згідно Наказу №310 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від  27.11.2017 року затверджено Типові правила благоустрою території населеного пункту.

13:01 12.05.2022