Відключення світла

УВАГА!!! У зв'язку з аварійною ситуацією відбудеться відключення світла 18.01.2021 р. з 10:00 по 15:00 години в смт. Понінка по вулицях Шевченка, Зелена, Б. Хмельницького, Соколова, Горького, Лесі Українки, Героїв Майдану, Перемоги до № 25

08:21 18.01.2021

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0683912071 - телефон "ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ" для отримання інформації про осіб, які потребують допомоги у період сильних морозів

15:42 15.01.2021

Розпорядження Хмельницької ОДА "Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються КНП Полонської районної ради "Полонська центральна районна лікарня ім.Наталії Савеліївни Говорун"

23:03 28.12.2020

Нові умови ЗНО/ДПА у 2021 році

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України щодо державної підсумкової атестації у формі ЗНО» від 19.02.2020 року змінено умови проведення ЗНО в 2021 році. Кожен учасник має право пройти тест щонайбільше з 5 предметів. Обов’язковими предметами ЗНО для вступу будуть українська мова та математика. Також значно розширений перелік предметів ЗНО за вибором (12).

11:19 11.12.2020

Відключення електроенергії

До відома жителів селища Понінка та села Залісся. 17.12.2020 року з 9:00 до 17:00 Полонським РЕМом буде відключено електропостачання  в селі Залісся та смт.Понінка по вулицях Василя Стуса, Гоголя, Пушкіна, Півнюка, Перемоги від будинку 58, Лєрмонтова від будинку 48, Партизанська, Корольова, Курчатова, Гагаріна, Чубинського від будинку 44, Івана Франка від будинків 106 та 65 до кінця вулиці .

16:43 09.12.2020

Результати проведених ревізій Держаудитслужби в Хмельницькій області

Ревізори    виявили  неефективне  використання  коштів Славутським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області

15:56 17.11.2020

Інформація Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури щодо злочинності неповнолітніх

Найчастіше причини злочинності у молодому віці - це результат неправильного виховання, відсутності догляду батьків за дітьми, матеріальних недостатків, негативного впливу найближчого оточення. Хоча в нинішніх умовах серед неповнолітніх злочинців багато дітей, сім'ї яких мають досить високий матеріальний рівень, однак контроль за дітьми послаблений, оскільки батьки виключно зайняті роботою чи іншими буденними проблемами.

18:47 13.11.2020