Пенсійний фонд інформує

Головне управління пенсійного фонду України в Хмельницькій області iнформує: прийом громадян на віддаленому робочому місці у смт.Понінка Понінківської ОТГ здійснюється щовівторка з 9.00 до 13.00

10:52 08.06.2021

Рука допомоги повертається

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках. Тоді понад 230 довготривалих безробітних у трьох областях отримали безвідсоткову поворотну допомогу від держави на початок власної справи. Більше 90% з них успішно працюють і сьогодні.

13:42 02.06.2021

Проект регуляторного акту

Проект регуляторного акту «Про коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення по КП «Понінка-тепломережі» з 1 серпня 2021 року

13:24 02.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні жителі громади! У четвер, 27.05.2021 року з 11:00 до 12:00 в приміщенні адмінбудівлі селищної ради буде проводити прийом громадян народна депутатка Копанчук Олена Євгенівна, член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", український адвокат, засновник та керівник адвокатського об'єднання «Копанчук та партнери», заступниця голови комітету з питань бюджету у Верховній Раді України ІХ скликання.

22:50 25.05.2021

Вікі любить Землю 2021. Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи

На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання. З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах.  В Україні конкурс проходить дев’ятий рік поспіль і має на меті фотографування об’єктів українського природно-заповідного фонду (ПЗФ). Конкурсні списки містять понад 8 тисяч об’єктів ПЗФ України. Половина з них уже представлена на фотографіях від учасників конкурсу минулих років; загалом зібрано понад 110 тисяч світлин. Водночас ще для близько 4 тисяч пам’яток не було подано жодної фотографії.

14:03 21.05.2021