У м.Хмельницькому відбувся кубок області (змагання серед дорослих спортсменів) з важкої атлетики

4 березня у м.Хмельницькому відбувся кубок області (змагання серед дорослих спортсменів) з важкої атлетики, в якому взяли участь і успішно виступили спортсмени нашої громади. Єзерська Анна - 1 місце, Левчук Захар - 3 місце, Морозов Валентин - 3 місце, Шатковський Володимир - 4 місце, Редер Олександр - 4 місце. Понінківська селищна рада та команда з важкої атлетики висловлюють вдячність дирекції ТОВ "ПКПФ - Україна" за надання допомоги в участі спортсменів у змаганнях.

Власникам приватних домогосподарств!

З метою належного забезпечення доступу населення до послуг АТ "Укрпошта" для надання якісних послуг з доставки преси та інших послуг, власникам приватних домогосподарств встановити поштові скриньки у доступних місцях.

УВАГА ГРИП !

На Хмельничинні загострилася епідситуація по захворюваності на грип та ГРВІ. Ріст захворюваності розпочався на 49 тижні поточного року та  продовжується і на 50 тижні (12.12-18.12.22р.), коли було зареєстровано 11082 захворілих, що в 1,3 рази перевищує рівень минулого тижня. Показник захворюваності на 100 тис. населення склав 889,36 і на 39,9% перевищив пороговий рівень. Захворюваність зросла як серед дітей, так і серед дорослих. В області лабораторно підтверджена циркуляція вірусів грипу «А» та «В».

ОБЕРЕЖНО ! ГРИП ПТИЦІ !

В ряді країн Європи, прикордонних з Україною територіях, зареєстровано спалахи високопатогенного грипу птиці.

Пункт незламності

Пункт незламності - спеціальний об'єкт, який функціонує у випадку настання критичних ситуацій, зокрема, тривалої відсутності електропостачання (стан блек-ауту), відсутності мобільного зв'язку, опалення, водопостачання, водовідведення.

ЗВІТ ДЕПУТАТА

Я, Гончаренко Олена Володимирівна, обрана до складу депутатського корпусу Понінківської селищної ради у жовтні 2020 року, інформую виборців п’ятого округу про свою депутатську діяльність протягом 2022 року згідно ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці мікрорайону БАМ вул.Будівельників 10, просимо вибачення за незручності! Теплопостачання буде відновлено завтра 10.12.2022 року до 16:00 в зв'язку з поривом теплотраси. Дякуємо за розуміння!