Оголошення

Для прийняття рішення селищною  радою та її Виконавчим комітетом, щодо збільшення тарифу на послугу з вивезення та утилізації твердих побутових відходів.

16:02 10.02.2022

Подяка меценатам!

Понінківська селищна рада висловлює слова подяки меценатам, а саме керівнику "Ардана Трейд" Тетяні НОСЕНКО та представнику "Ардана Трейд" Руслану ОГОРОДНІКУ за виділення коштів на придбання меблів.

15:49 10.02.2022

Проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних житлових будинків на території смт Понінка

Виконавчий комітет Понінківської селищної ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних житлових будинків на території смт Понінка, Шепетівського району Хмельницької області.

15:02 10.02.2022

Турнір з волейболу

Шановні любителі спорту, в неділю 13 лютого в спортзалі Понінківського НВК відбудеться турнір з волейболу серед ветеранів " Кубок селищного голови", в якому братимуть участь команди Понінки, Полонного, Першотравенська та Мирополя, всіх бажаючих запрошую повболівати за наших! Початок о  10.00.

10:27 09.02.2022