Відключення електроенергії

До відома жителів селища Понінка та села Залісся. 17.12.2020 року з 9:00 до 17:00 Полонським РЕМом буде відключено електропостачання  в селі Залісся та смт.Понінка по вулицях Василя Стуса, Гоголя, Пушкіна, Півнюка, Перемоги від будинку 58, Лєрмонтова від будинку 48, Партизанська, Корольова, Курчатова, Гагаріна, Чубинського від будинку 44, Івана Франка від будинків 106 та 65 до кінця вулиці .

16:43 09.12.2020

Результати проведених ревізій Держаудитслужби в Хмельницькій області

Ревізори    виявили  неефективне  використання  коштів Славутським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області

15:56 17.11.2020

Інформація Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури щодо злочинності неповнолітніх

Найчастіше причини злочинності у молодому віці - це результат неправильного виховання, відсутності догляду батьків за дітьми, матеріальних недостатків, негативного впливу найближчого оточення. Хоча в нинішніх умовах серед неповнолітніх злочинців багато дітей, сім'ї яких мають досить високий матеріальний рівень, однак контроль за дітьми послаблений, оскільки батьки виключно зайняті роботою чи іншими буденними проблемами.

18:47 13.11.2020

Розпорядження Хмельницької ОДА "Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються КНП "Хмельницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом" Хмельницької обласної ради

15:45 05.11.2020