Не спалюй - компостуй!

Господарі будинків приватного сектору влаштовують димову пастку, яка охоплює громаду. Найбільша активність скарг від мешканців, які просто потерпають від їдкого диму, приходить на вечірній час. Дим наповнює все навкруг, проникає у домівки навіть крізь зачинені вікна і двері.

10:51 12.10.2021

ПОГОДИННЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ (ГПВ) НА 2021-2022 РОКИ

З метою запобігання порушення режиму роботи ОЕС України або її окремих енергорайонів внаслідок дефіциту потужності, зниження частоти, порушення режиму допустимих перетоків і перевантаження мережних елементів,зниження напруги в контрольних точках енергосистеми до аварійного рівня можливе застосування таких заходів на ОЗП 2021-2022 р.:

13:25 01.10.2021

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2021 року

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

15:46 17.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ!!! ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ!!!

Повідомляємо, що у зв'язку з проведенням планових робіт (заміна) на газопроводі низького тиску, в смт.Понінка по вулиці Партизанській з 02.09.2021 року буде припинено газопостачання та відновлюватиметься після повного завершення робіт, а саме 15.09.2021 року.

15:52 01.09.2021