Полонська районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє

Повідомляємо : Полонська районна державна лікарня ветеринарної медицини організовує з 14 вересня 2020 року  осінню диспансеризацію тварин у м. Полонне та селах Полонського району для  проведення діагностичних досліджень і щеплення великої рогатої худоби в господарствах особистого користування.

22:46 18.09.2020

Результати конкурсу

За результатами проведеного іспиту, передбаченого Положенням про сектор освіти, культури молоді і спорту та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Понінківській селищній раді, проведеного 21 лютого 2017 року (протокол №2), на посаду завідувача сектору освіти призначено Бігдаш Оксану Василівну.

14:13 27.02.2017

ОГОЛОШЕННЯ!

3 березня 2017 року о 1000 в актовому залі адміністративного приміщення смт.Понінка буде проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів проекту Генерального плану смт.Понінка.

13:43 27.02.2017