Для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території громади Полонське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує щодо проведення з 1 листопала 2022 року осінньої диспансеризації тварин на території нашої громади. 

Спеціалістами Полонської районної державної лікарні ветеринарної медицини буде проводитись комплекс обов’язкових осінніх протиепізоотичних, лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних заходів з повним охопленням поголів'я. А саме: 

  • ВРХ дослідження на туберкульоз, щеплення проти сибірки, забір для лабораторних досліджень;
  • ДРХ щеплення проти сибірки;
  • м'ясоїдні (собаки, коти) щеплення проти сказу;
  • свині щеплення проти класичної чуми свиней;
  • птиця щеплення проти хвороби Ньюкасла.

       Під час проведення протиепізоотичних заходів буде забезпечуватись здійснення широкої роз’яснювальної роботи серед власників щодо умов утримання тварин, годівлі, а також недопущення виникнення інфекційних хвороб включно з такими, як АЧС, сказ, лейкоз,  грип птиці, проведення ідентифікації усіх тварин, в тому числі приплоду, з обов’язковим кріпленням бирок єдиного зразка.

З питань та для отримання додаткової інформації звертайтеся в Полонську державну службу ветеринарної медицини за адресою: м.Полонне, вул.Князя Романа, 9.тел.2-04-96