Педагогічні працівники

Результати атестації педагогічних працівників освітніх закладів Понінківської селищної ради у 2021 році

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників(зі змінами), затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930, 09.04.2021 року було проведено заключне засідання атестаційної комісії ІІ рівня Понінківської селищної ради. У зв’язку з епідемічною ситуацією засідання проводилося онлайн з використанням дистанційних технологій.

21:15 13.04.2021

Про результати атестації педагогічних працівників у 2017 році

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників (наказ МОН №930 від 06.10.2010 року (зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011 року, наказом МОН №1135 від 08.08.2013 року)):

17:19 06.04.2017