ПЕНСІЙНИЙ ФОНД

Інформація про перерахунки пенсій, проведені в липні 2021 року

З 01 липня 2021 року проведено перерахунки пенсій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 №713 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» (далі – Постанова) особам, яким призначено пенсію згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», учасникам бойових дій та постраждалим учасникам Революції  Гідності.

15:09 11.08.2021

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Щороку в квітні Пенсійний фонд України перераховує пенсію працюючим пенсіонерам відповідно до абзацу 5 частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

13:38 21.05.2021

«гаряча» лінія з питань пенсійного забезпечення

До уваги мешканців Хмельниччини! Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області систематично проводяться сеанси телефонного зв’язку «гаряча» лінія з питань пенсійного забезпечення.

16:09 11.05.2021

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

15:28 28.04.2021