ЧИ Є ВИМОГИ ДО РОЗМІРУ ОБОВ’ЯЗКОВИХ ВНЕСКІВ ТА ПЕВНОЇ ПЕРІОДИЧНОСТІ ЇХ СПЛАТИ?

Періодичність та розмір сплати добровільних внесків людина визначає самостійно, виходячи із бажань та власних фінансових можливостей. При цьому слід враховувати, що законодавство визначає умови для зарахування  повного місяця страхового стажу та максимального розміру щомісячного внеску.

КОМУ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ПЕРЕПРИЗНАЧЕННЯМ СУБСИДІЇ НА НЕОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде перепризначено автоматично, за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан чи склад домогосподарств.

ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС, ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕРЖАВНА ТА ДОДАТКОВА ПЕНСІЇ

Пенсії за віком особам, які працювали або проживали на територіях радіоактивного забруднення, призначаються із зменшенням пенсійного віку на 1-13 років. Тривалість страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком, зменшується на кількість років зменшення пенсійного віку (у підсумку страховий стаж не може бути менше 15 років):