З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ЗДІЙСНЮЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області інформує, що  01 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку визначено Пенсійний фонд України.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЗБОРУ НА ОБОВ'ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ, ЯКІ НАБУВАЮТЬ ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЛЕГКОВІ АВТОМОБІЛІ !

Головне управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області повідомляє, що з 1 січня 2023 року змінено розміри вартості збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових автомобілів на території України. Розмір податку залежить від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року. Станом на 01.01.2023  він становить 2684  грн.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ВІДШКОДУВАННЯ СТРАХОВИХ КОШТІВ НА ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ !

Головне управління Пенсійного фонду України в області повідомляє, що з 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України, відповідно до Закону України від 21.09.2022 №2620 «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове  державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2022 №1350 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації окремих функцій Пенсійного фонду України та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

ЧИ МОЖУТЬ ВІДМОВИТИ У ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ УСНО?

Відповідно до норм законодавства, якщо орган Пенсійного фонду України, який призначає житлову субсидію, ухвалив рішення про відмову в її призначенні, то він повинен повідомити про це заявника, який звертався за допомогою, протягом трьох календарних днів з дня прийняття такого рішення.

ПРО ЯКІ ОБСТАВИНИ ЛЮДИНА, ЯКІЙ ВЖЕ ПРИЗНАЧЕНО ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ, ОБОВ’ЯЗКОВО МАЄ ПОВІДОМИТИ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

Законодавство передбачає, що громадянин, якому оформлено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів з моменту виникнення обставин, які впливають на призначення субсидії, поінформувати про це орган Пенсійного фонду України.

ЧИ ВРАХОВУЄТЬСЯ ПРИ РОЗРАХУНКУ СУБСИДІЇ ДОХІД ЧЛЕНІВ СІМ’Ї, ЯКІ НЕ ПРОЖИВАЮТЬ, АЛЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ В БУДИНКУ?

Якщо члени сім’ї, які зареєстровані, але фактично не проживають за вказаною в реєстраційних даних адресою, нададуть підтверджуючі документи про фактичне місце свого проживання, тоді дохід таких членів сім’ї при розрахунку субсидії не враховується.