Благодійні акції

ВДЯЧНІ ЗА БЛАГОДІЙНІСТЬ!

Понінківська селищна рада, в особі голови ради, Геннадія Гончаренка, висловлює подяку громадській організації «Земляцтво Хмельниччина». Завдяки розумінню проблем та потреб жителів Понінківської ОТГ, голова вищевказаної ГО, Каплун Михайло Степанович та виконавчий директор, Сорока Сергій Олександрович забезпечили гуманітарною допомогою людей з особливими потребами нашого ОТГ у вигляді допоміжних засобів для пересування (інвалідні візки, ролатори, ходулі, милиці, палки, стільці-туалети, дитячі велосипеди) за сприянням Конгресу українців в Латвії в особі Миколи Павлюка.

14:45 05.08.2021