ТОВ "Хмельницькгаз Збут"

Понад 7000 жителів Хмельниччини зменшили витрати на газ під час холодів

Аби застрахувати себе від надмірних сум у платіжках за газ протягом опалювального сезону, тариф «Твій газ Рівномірний платіж» підключили 7140 побутових клієнтів «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

13:41 26.10.2021

Вчасні платежі за газ – запорука комфортного опалювального сезону

Річні контракти з фіксованою ціною захищають побутових клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», від здорожчання блакитного палива під час холодів і наслідків світової енергетичної кризи. Однак, аби в оселях було тепло й комфортно без надвитрат, за газ потрібно вчасно розраховуватися.

13:16 13.10.2021

Термін підключення до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» продовжено ще на місяць

ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», надає своїм клієнтам додаткову можливість підключитися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж». За численними зверненнями клієнтів, термін підключення до цього тарифу продовжено ще на один місяць - до 30 вересня 2021 року. Станом на 25 серпня понад 5400 клієнтів ТОВ «Хмельницькгазгаз Збут» вже подали заявки на перехід на тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Українці обирають цю пропозицію,адже вона дозволяє весь рік платити за газ однакові суми та не перейматися передачею показань лічильника. Рівна сума в платіжці кожного місяця, це так само зручно як підписка на фільми чи музику. А ще рівномірний платіж дозволяє розподілити навантаження на сімейний бюджет протягом року, аби уникнути великих сум у платіжках під час найхолодніших місяців.

08:29 27.08.2021

Жителі Хмельниччини заборгували за блакитне паливо понад 400 мільйонів гривень

Борги населення перед ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», наразі складають 401,2 млн грн. Невчасно або неповністю розраховуються за використаний газ 62% краян.

22:15 22.08.2021

Прогнозовані платежі за газ допоможуть заощадити жителям Хмельниччини взимку

Аби зменшити платіжки за блакитне паливо під час опалювального сезону, понад 2500 клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» наразі обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Майже тисяча з них зробила це у липні.

11:27 14.07.2021