Як повернути переплату за спожитий газ?

Через переведення з 1 травня 2022 року побутових споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» до постачальника "останньої надії", наразі чимало клієнтів звертаються до компанії щодо повернення переплати за особовим рахунком або помилково сплачених сум.

Жителям Хмельниччини повернули майже пів мільйона гривень переплат за газ

«Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», на 8 липня 2022 року повернув клієнтам-побутовим споживачам 485,47 тисячі гривень переплат та помилково сплачених у травні сум за спожитий природний газ.

Економіка має працювати: у другий місяць війни 70% жителів Хмельниччини сплатили за газ

Протягом квітня 2022 року 284,3 тис побутових клієнтів «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», розрахувалися за використане блакитне паливо. А це 70% усіх споживачів компанії.

Газівники вдячні: майже 70% жителів Хмельниччини під час війни сплатили за блакитне паливо

Протягом березня 2022 року 276,7 тис побутових клієнтів «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», розрахувалися за використане блакитне паливо. А це 67,7% усіх споживачів компанії.

Як уникнути «загублених» платежів за блакитне паливо

Протягом грудня-січня понад тисяча побутових клієнтів «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», недорахувалася сплачених за блакитне паливо сум. «Загубилося» більш ніж пів мільйона гривень.