ТОВ "Хмельницькгаз Збут"

Газівники вдячні: майже 70% жителів Хмельниччини під час війни сплатили за блакитне паливо

Протягом березня 2022 року 276,7 тис побутових клієнтів «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», розрахувалися за використане блакитне паливо. А це 67,7% усіх споживачів компанії.

11:24 13.04.2022

Як уникнути «загублених» платежів за блакитне паливо

Протягом грудня-січня понад тисяча побутових клієнтів «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», недорахувалася сплачених за блакитне паливо сум. «Загубилося» більш ніж пів мільйона гривень.

15:52 09.02.2022

У 2021 році «Хмельницькгаз Збут» поставив на ринок майже 275 млн кубометрів газу та 3 млн кВт-год електроенергії

Попри світову енергетичну кризу, ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», забезпечив надійні та стабільні поставки енергоресурсів власним клієнтам у минулому році.

08:32 19.01.2022