Благодійний фонд  “Сильні”

Благодійний фонд  “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності. Запити про допомогу продовжують надходити до благодійного фонду  “Сильні”, який надає безкоштовну:

Домашнє насильство

З метою підвищення рівня поінформованості населення про прояви домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, розуміння суспільством природи цього явища, рекомендуємо пройти опитування на тему: «Насильство: дізнайся чи є воно у твоєму житті», за посиланням - https://la-strada.org.ua/online-test#0.

ГАРЯЧІ ЛІНІЇ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Для переважної більшості людей домашнє насильство – це традиційно вкорінена норма, установлена поколіннями. Постраждалі від домашнього насильства (переважно жінки) не можуть належним чином виконувати свої батьківські обов’язки, внаслідок чого зростає рівень соціального сирітства.

Запобігання домашньому насильству

07.12.2017 Верховною Радою України прийнято Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Цей Закон визначив організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

Діємо проти насильства: важливо знати кожному

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Вона покликана покращити розуміння та обізнаність людей по всьому світу, і в тому числі – наших співвітчизників, про всі форми насильства та створення вільного від насильства соціального простору. Також акція проводиться задля активізації діяльності державних установ та громадських організацій, щоб об’єднати зусилля щодо захисту прав людини.