ПРОКУРАТУРА

Рішення Господарського суду Хмельницької області

03.08.2021 окружною прокуратурою до Господарського суду Хмельницької області заявлено позов в інтересах Полонської міської ради та комунального підприємства Полонської міської ради «Благоустрій» до підприємства, яке за результатами проведених торгів та укладених договорів неналежним чином забезпечило виконання договірних зобов’язань щодо постачання комунальному підприємству пального.

10:41 15.06.2022

Верховна Рада України внесла зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги.

03 квітня 2022 року набрав чинності Закон України від 24 березня2022 року № 2155-IX «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне використання гуманітарної допомоги».

12:36 27.05.2022

Прокуратура встановлює дітей, постраждалих від воєнних злочинів в Україні внаслідок вторгнення російської федерації, та очевидців воєнних злочинів, в результаті вчинення яких знищено та пошкоджено заклади освіти

Більше ніж 663 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційними даними ювенальних прокурорів 232 дитини загинули та понад 430 поранено.

10:42 25.05.2022

Вирок Полонського районного суду

За публічного обвинувачення прокурорів Полонського відділу Шепетівської окружної прокуратури суд визнав 2 жителів смт. Понінка Шепетівського району винними у вчиненні розбійного нападу вчиненого за попередньою змовою групи осіб (ч. 2 ст. 187 Кримінального кодексу України).

15:11 12.05.2022

Окружною прокуратурою до Господарського суду Хмельницької області заявлено позов в інтересах Полонської міської ради до підприємства

05.07.2021 окружною прокуратурою до Господарського суду Хмельницької області заявлено позов в інтересах Полонської міської ради до підприємства, яке за результатами проведення капітального ремонту системи опалення в одній із шкіл району незаконно заволоділо бюджетними коштами, який 07.10.2021 судом задоволено в повному обсязі.

10:17 10.05.2022

Шепетівською окружною прокуратурою заявлено позовні вимоги про повернення у власність територіальної громади Полонської міської ради вісім земельних ділянок площею 16 га вартістю 441 тис грн.

15:05 02.02.2022

Протидія насильству – пріоритет прокурорської діяльності

З 25 листопада до 10 грудня проводиться щорічна Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

13:09 07.12.2021

Результати роботи в сфері представницької діяльності окружної прокуратури на території Понінківської ОТГ

За результатами вжитих заходів представницького характеру Шепетівською місцевою (в подальшому окружною) прокуратурою упродовж 2021 року в інтересах держави до Понінківської селищної ради заявлено 3 позови.

16:59 21.10.2021

Кримінальне провадження

За результатами розгляду кримінального провадження  судом 10.12.2020 встановлено, що упродовж грудня-листопада місяця 2016 року під  час виконання робіт по договору підряду щодо  капітального ремонту будівлі Червонівської ЗОШ підрядник вніс неправдиві відомості до офіційних документів про обсяги виконаних робіт, в результаті чого завдав міській раді збитки на суму 64516 грн.

15:12 20.10.2021