ЗА РЕАГУВАННЯ ПРОКУРАТУРИ ПРИМІЩЕННЯ ВАРТІСТЮ 16,8 МЛН ГРН ПІДЛЯГАЄ ПЕРЕДАЧІ У ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Під час здійснення Шепетівською окружною прокуратурою повноважень з представництва інтересів держави у суді встановлено, що Понінківською селищною радою Шепетівського району розпочато процедуру передачі у комунальну власність безхазяйного нерухомого майна – нежитлового приміщення пожежного депо площею 714,6 кв.м, однак, внаслідок недобросовісних дій місцевого жителя, який раніше неправомірно намагався отримати у власність вказану нерухомість, територіальної громада будівлю не отримала.

За пропозицію та надання неправомірної вигоди працівнику поліції - судитимуть місцевого жителя.

Шепетівською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування та до суду відносно місцевого жителя направлено обвинувальний акт за фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди працівнику поліції (ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України).

За незаконну порубку - судитимуть місцевого жителя.

Шепетівською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування та до суду направлено обвинувальний акт за фактом незаконної порубки вчиненої на території Шепетівського району (ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України).

Суд за позовом прокуратури зобов’язав товариство повернути майно державі на суму майже мільйон гривень

         За результатами реалізації Шепетівською окружною прокуратурою повноважень з представництва держави в суді встановлено, що у 2021 році  органом, уповноваженим передавати в оренду державного майна проведений аукціон, в якому використано довідку про балансову вартість майна у 30 разів менша від реальної вартості.

Повернення коштів до місцевого бюджету

На виконання рішення суду, винесеного за результатами розгляду позовних вимог Шепетівської окружної прокуратури, підприємець сплатив до місцевого бюджету понад чверть мільйона гривень, призначених на будівництво спортивного майданчика у м. Полонне.

Прийнято рішення про визнання недійсним наказу ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області про передачу у приватну власність 2 га землі регіонального ландшафтного парку «Мальованка» у Шепетівському районі.

За результатами розгляду позову Шепетівської окружної прокуратури судом прийнято рішення про визнання недійсним наказу ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області про передачу у приватну власність 2 га землі регіонального ландшафтного парку «Мальованка» у Шепетівському районі.

Заволодіння 531 тис грн, виділених на будівництво навчального закладу у м. Полонне, – судитимуть директора товариства з обмеженою відповідальністю.

Шепетівською окружною прокуратурою завершено спеціальне досудове розслідування та до суду направлено обвинувальний акт за фактом заволодіння коштами, виділеними на реконструкцію навчального закладу в м. Полонне (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Задоволено позов прокуратури заявлений в інтересах Хмельницької обласної державної адміністрації про повернення земельної ділянки вартістю 1, 129 млн грн

Полонським відділом окружної прокуратури постійно проводиться моніторинг законності передачі земельних ділянок.

Рішення Господарського суду Хмельницької області

03.08.2021 окружною прокуратурою до Господарського суду Хмельницької області заявлено позов в інтересах Полонської міської ради та комунального підприємства Полонської міської ради «Благоустрій» до підприємства, яке за результатами проведених торгів та укладених договорів неналежним чином забезпечило виконання договірних зобов’язань щодо постачання комунальному підприємству пального.

Верховна Рада України внесла зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги.

03 квітня 2022 року набрав чинності Закон України від 24 березня2022 року № 2155-IX «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне використання гуманітарної допомоги».