ПРОКУРАТУРА

Засуджено за майнові злочини

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської окружної прокуратури в Полонському районному суді доведено вину раніше неодноразово судимого за майнові злочини полончанина, який повторно відкрито викрав майно місцевої жительки, поєднаного з проникненням у житло.

18:36 28.03.2021

Запобігання домашньому насильству

07.12.2017 Верховною Радою України прийнято Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Цей Закон визначив організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

13:45 23.03.2021

Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів та затвердив частки акцизу на І півріччя 2021 року

17 березня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» (проєкт), якою затверджено:

16:35 17.03.2021

Осуджено за майновий злочин

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в Полонському районному суді доведено вину раніше неодноразово судимого за майнові злочини місцевого жителя, який повторно викрав майно місцевої жительки, поєднаного з проникненням у житло.

16:31 17.03.2021

Засуджено за майнові злочини

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в Полонському районному суді доведено вину раніше неодноразово судимого за майнові злочини місцевого жителя, який повторно викрав майно місцевої жительки, поєднаного з проникненням у сховище.

21:11 08.02.2021

Шепетівська місцева прокуратура вимагає збільшення розміру орендної плати за використання земель водного фонду площею майже 588 га

Органи прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, проводять роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

21:03 08.02.2021

Інформація щодо результатів діяльності Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в 2020 році

За результатами роботи правоохоронних органів Полонського району у 2020 році загалом вдалося знизити рівень злочинності на 28,5 % в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року (з 263 до 188 злочинів). На кінець року рівень кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення складав 44,3 злочини, що на 17 менше ніж за попередній період та значно нижче загальнообласного, який склав 49,9 кримінальних правопорушень.

22:17 28.01.2021

Прокуратура вимагає звільнення земель державної власності вартістю 14,4 мільйони гривень

Полонським відділом місцевої прокуратури встановлено, що у 2018 році державним підприємством, укладено із товариством договір про спільну діяльність, умовами якого передбачено передачу у користування належних державному підприємству земель сільськогосподарського призначення площею 474 га.

15:51 22.01.2021