ПРОКУРАТУРА

Протидія насильству – пріоритет прокурорської діяльності

З 25 листопада до 10 грудня проводиться щорічна Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

13:09 07.12.2021

Результати роботи в сфері представницької діяльності окружної прокуратури на території Понінківської ОТГ

За результатами вжитих заходів представницького характеру Шепетівською місцевою (в подальшому окружною) прокуратурою упродовж 2021 року в інтересах держави до Понінківської селищної ради заявлено 3 позови.

16:59 21.10.2021

Кримінальне провадження

За результатами розгляду кримінального провадження  судом 10.12.2020 встановлено, що упродовж грудня-листопада місяця 2016 року під  час виконання робіт по договору підряду щодо  капітального ремонту будівлі Червонівської ЗОШ підрядник вніс неправдиві відомості до офіційних документів про обсяги виконаних робіт, в результаті чого завдав міській раді збитки на суму 64516 грн.

15:12 20.10.2021

Як провести звірку даних фізичній особі, яка має кілька об’єктів нерухомості в різних населених пунктах?

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до податкового органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

16:24 29.04.2021

Особи, які провадять незалежну професійну діяльність зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи за 2020 рік

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що граничний термін подання громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік – 30 квітня 2021 року.

16:18 29.04.2021

Інформація щодо результатів діяльності Полонського відділу  Шепетівської місцевої прокуратури в І півріччі 2020 року

За результатами роботи правоохоронних органів Полонського району у І півріччі 2020 року загалом вдалося знизити рівень злочинності на 11,2 % в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

16:15 29.04.2021

На Полонщині за позовом прокуратури припинено неправомірне використання землі державної власності вартістю понад 34 млн.грн.

За результатами розгляду позову Шепетівської окружної прокуратури судом визнано недійсним договір про використання суб’єктом господарювання 474 га землі державної власності, розташованої на території Понінківськоїсільської ради.

10:30 16.04.2021

Засуджено за майнові злочини

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської окружної прокуратури в Полонському районному суді доведено вину раніше неодноразово судимого за майнові злочини полончанина, який повторно відкрито викрав майно місцевої жительки, поєднаного з проникненням у житло.

18:36 28.03.2021