ПРОКУРАТУРА

За втручання прокуратури до комунальної власності повернуто ділянку, що знаходиться у межах санітарної зони охорони земель

За реагування Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури до комунальної власності територіальної громади фактично повернуто земельну ділянку вартістю 104 тис. гривень, розташовану у межах санітарної зони охорони земель міста Полонне.

09:39 18.12.2020

Директора товариства, котрий заволодів коштами, призначеними для ремонту школи, засуджено до 3 років обмеження волі

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури у суді доведено вину керівника товариства у вчиненні службового підроблення та заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт школи.

13:34 15.12.2020

ПРОГОЛОСУВАВ ЗА ВИДІЛЕННЯ СОБІ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, ПОНІС ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Чинне антикорупційне законодавство передбачає обов’язок посадових осіб повідомляти про конфлікт інтересів, а також уникати приймання рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

16:27 30.11.2020

ЗЛОЧИННІСТЬ НЕПОВНОЛІТНІХ

Найчастіше причини злочинності у молодому віці - це результат неправильного виховання, відсутності догляду батьків за дітьми, матеріальних недостатків, негативного впливу найближчого оточення. Хоча в нинішніх умовах серед неповнолітніх злочинців багато дітей, сім'ї яких мають досить високий матеріальний рівень, однак контроль за дітьми послаблений, оскільки батьки виключно зайняті роботою чи іншими буденними проблемами.

16:20 30.11.2020

Засуджено за зберігання наркотиків

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в Полонському районному суді доведено вину раніше судимого місцевого жителя, який вирощував та зберігав за місцем свого проживання особливо небезпечні наркотичні засоби.

13:26 30.11.2020