ПРОКУРАТУРА

Як провести звірку даних фізичній особі, яка має кілька об’єктів нерухомості в різних населених пунктах?

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до податкового органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

16:24 29.04.2021

Особи, які провадять незалежну професійну діяльність зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи за 2020 рік

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що граничний термін подання громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік – 30 квітня 2021 року.

16:18 29.04.2021

Інформація щодо результатів діяльності Полонського відділу  Шепетівської місцевої прокуратури в І півріччі 2020 року

За результатами роботи правоохоронних органів Полонського району у І півріччі 2020 року загалом вдалося знизити рівень злочинності на 11,2 % в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

16:15 29.04.2021

На Полонщині за позовом прокуратури припинено неправомірне використання землі державної власності вартістю понад 34 млн.грн.

За результатами розгляду позову Шепетівської окружної прокуратури судом визнано недійсним договір про використання суб’єктом господарювання 474 га землі державної власності, розташованої на території Понінківськоїсільської ради.

10:30 16.04.2021

Засуджено за майнові злочини

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської окружної прокуратури в Полонському районному суді доведено вину раніше неодноразово судимого за майнові злочини полончанина, який повторно відкрито викрав майно місцевої жительки, поєднаного з проникненням у житло.

18:36 28.03.2021

Запобігання домашньому насильству

07.12.2017 Верховною Радою України прийнято Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Цей Закон визначив організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

13:45 23.03.2021

Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів та затвердив частки акцизу на І півріччя 2021 року

17 березня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» (проєкт), якою затверджено:

16:35 17.03.2021

Осуджено за майновий злочин

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в Полонському районному суді доведено вину раніше неодноразово судимого за майнові злочини місцевого жителя, який повторно викрав майно місцевої жительки, поєднаного з проникненням у житло.

16:31 17.03.2021