ПРОКУРАТУРА

Засуджено за майнові злочини

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в Полонському районному суді доведено вину раніше неодноразово судимого за майнові злочини місцевого жителя, який повторно викрав майно місцевої жительки, поєднаного з проникненням у сховище.

21:11 08.02.2021

Шепетівська місцева прокуратура вимагає збільшення розміру орендної плати за використання земель водного фонду площею майже 588 га

Органи прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, проводять роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

21:03 08.02.2021

Інформація щодо результатів діяльності Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в 2020 році

За результатами роботи правоохоронних органів Полонського району у 2020 році загалом вдалося знизити рівень злочинності на 28,5 % в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року (з 263 до 188 злочинів). На кінець року рівень кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення складав 44,3 злочини, що на 17 менше ніж за попередній період та значно нижче загальнообласного, який склав 49,9 кримінальних правопорушень.

22:17 28.01.2021

Прокуратура вимагає звільнення земель державної власності вартістю 14,4 мільйони гривень

Полонським відділом місцевої прокуратури встановлено, що у 2018 році державним підприємством, укладено із товариством договір про спільну діяльність, умовами якого передбачено передачу у користування належних державному підприємству земель сільськогосподарського призначення площею 474 га.

15:51 22.01.2021

За втручання прокуратури до комунальної власності повернуто ділянку, що знаходиться у межах санітарної зони охорони земель

За реагування Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури до комунальної власності територіальної громади фактично повернуто земельну ділянку вартістю 104 тис. гривень, розташовану у межах санітарної зони охорони земель міста Полонне.

09:39 18.12.2020

Директора товариства, котрий заволодів коштами, призначеними для ремонту школи, засуджено до 3 років обмеження волі

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури у суді доведено вину керівника товариства у вчиненні службового підроблення та заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт школи.

13:34 15.12.2020

ПРОГОЛОСУВАВ ЗА ВИДІЛЕННЯ СОБІ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, ПОНІС ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Чинне антикорупційне законодавство передбачає обов’язок посадових осіб повідомляти про конфлікт інтересів, а також уникати приймання рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

16:27 30.11.2020

ЗЛОЧИННІСТЬ НЕПОВНОЛІТНІХ

Найчастіше причини злочинності у молодому віці - це результат неправильного виховання, відсутності догляду батьків за дітьми, матеріальних недостатків, негативного впливу найближчого оточення. Хоча в нинішніх умовах серед неповнолітніх злочинців багато дітей, сім'ї яких мають досить високий матеріальний рівень, однак контроль за дітьми послаблений, оскільки батьки виключно зайняті роботою чи іншими буденними проблемами.

16:20 30.11.2020

Засуджено за зберігання наркотиків

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в Полонському районному суді доведено вину раніше судимого місцевого жителя, який вирощував та зберігав за місцем свого проживання особливо небезпечні наркотичні засоби.

13:26 30.11.2020