Шепетівською окружною прокуратурою заявлено позовні вимоги про повернення у власність територіальної громади Полонської міської ради вісім земельних ділянок площею 16 га вартістю 441 тис грн.

Дата: 02.02.2022 15:05

Землі були законсервовані і підлягали відновленню шляхом заліснення.

Попри це, Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області їх передало у власність місцевих мешканців, котрі, в свою чергу, віддали ділянки у сільськогосподарське використання.

Позови прокуратури перебувають на розгляді у Полонському районному суді.