З Днем вихователя!

Дорогі вихователі! З нагоди цього особливого дня хочу щиро подякувати вам за вашу неймовірну працю та терпляче ставлення до дітей. Ваша робота має надзвичайно важливе значення, і ви робите її з любов'ю та відданістю. Нехай ваші досягнення ростуть, а вдячність дітей і батьків завжди буде вашою нагородою.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дякуємо кожному за єдність, віру, силу духу, відданість та патріотизм, який монолітно тримає нашу неньку! Хай кожен герой повернеться додому!  Бажаємо кожній українській родині мирного неба, непохитної віри, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій Україні!  Україна переможе!

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

23 серпня — День Державного Прапора України. Для кожного українця це важливе свято, адже наш жовто-блакитний стяг — символ слави багатьох поколінь.

З днем молоді!

Сьогодні день тих людей, на яких сподіваються, і з ким пов'язане майбутнє нашої країни та майбутнє кожного з нас. Тому побажання для вас сьогодні такі: терпіння та сміливість у всіх вчинках! Щоб ваш дух був сильний і щоб втілювалися в життя всі заповітні мрії. Стати зразком для ваших майбутніх дітей! Шукайте та знаходите виходи із важких ситуацій та будьте еталоном справедливості для майбутніх поколінь! Здоров'я вам, щасливих днів у всьому успіхів!

З Днем медичного працівника!

Дорогі медичні працівники, у цей особливий день хочемо віддати вам свою найщирішу вдячність за вашу безцінну працю. Ваша непохитна відданість і сильний характер допомагають подолати будь-які перешкоди на шляху до одужання і зцілення. Ви - надія для тих, хто стикається з випробуваннями здоров'я, ваша присутність лікує не тільки тіла, а й душі, що лагідно зігрівають наші серця турботою і медичною мудрістю. Ваші зусилля і самопожертва заслуговують найвищого визнання. Нехай ваші руки завжди будуть наповнені силою і ніжністю, а ваші серця - добротою і співчуттям. Зичимо вам міцного здоров'я, стійкості духу і впевненості в тому, що ви робите світ кращим місцем. Вітаємо з професійним святом і бажаємо успіхів у всіх ваших благородних справах.

З Івана Купала!

Щороку із шостого на сьоме липня українці відзначають Купальську ніч. Це свято пов’язане з цікавими традиціями та віруваннями і є улюбленим для багатьох. 

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ

18 травня 2023 року в Україні - День вишиванки. Це особлива подія для українського народу.