Сторінка на стадії наповнення.

 

СКАЗ– це смертельно небезпечно!

Сказ -  це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю. Щорічно від сказу в світі гинуть від 20 до 70 тисяч людей, через низьку доступність медичної допомоги та антирабічної вакцини.

Створення пунктів обігріву

Створення пунктів обігріву та забезпечення ВПО засобами обігріву є важливими напрямками роботи місцевого самоврядування. В рамках проекту, Понінківська селищна рада безоплатно отримала від Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією 8 буржуйок загальною вартістю 5963,04 злотих.  

14-19 листопада у м.Свалява Закарпатської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики

14-19 листопада у м.Свалява Закарпатської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів до 17 років в якому, в складі збірної команди області, взяли участь і відмінно виступили спортсмени нашої громади Левчук Захар - 2 місце та Єзерська Анна - 3 місце. Наші спортсмени внесли вагомий вклад для команди Хмельницької області, яка посіла 3 місце серед юнаків і 4 місце серед дівчат.

Прощання з Героєм!

Війна забирає найкращих, але наша пам'ять про них буде жити вічно!