Сторінка на стадії наповнення.

 

В смт Першотравенськ відбувся турнір з важкої атлетики пам'яті загиблих у російсько-українській війні.

21 березня в смт Першотравенськ відбувся турнір з важкої атлетики пам'яті загиблих у російсько-українській війні, в якому взяли участь і успішно виступили учні Першотравенського ліцею вихованці Баранівської ДЮСШ. У змаганнях також взяли участь спортсмени Звягеля та Понінки.

Прощання з Героєм!

 09.03.2023 року  в останню путь рідні, друзі та мешканці селища провели Бахуринського Володимира Юрійовича. Загинув герой 28.02.2023 року поблизу м.Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області внаслідок ворожого артилерійського обстрілу .В ході виконання бойового завдання завжди був вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину виявив стійкість і мужність.

І знову втрата

ЗНОВУ ВТРАТА В НАШІЙ ГРОМАДІ  Небесне військо поповнив ще один Герой. З фронту прийшла сумна звістка про загибель  Бахуринського Володимира Юрійовича. Воїн загинув 28 лютого внаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу м. Кремінна  Сєвєродонецького району Луганської області. Вічна пам'ять і слава відважному Захисникові! Про дату і час зустрічі Бахуринського Володимира буде повідомлено згодом.

Нагадуємо про заборону рвати та продавати підсніжники

Щорічно у весняний період здійснюється  масова торгівля різними видами ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі тих, які занесені до Червоної книги України, є рідкісними та перебувають під загрозою знищення. 

Прощання з Героєм!

 Сьогодні 22.02.2023 року в останню путь рідні, друзі та мешканці селища провели Беркуту Віталія. Залишаючись вірним військовій присязі, виявивши стійкість і мужність у захисті України, Герой 16 лютого 2023 року в Донецькій області поклав тіло і душу за нашу свободу.

Втратили контакт з українським телебаченням? Шукайте Суспільне в соцмережах та вмикайте частоти Українського Радіо

Оперативні новини від команди Суспільного Мовлення — на сайті Суспільне Новини, у телеграм-каналах Суспільне Новини та регіональної мережі Суспільне Хмельницький (https://km.suspilne.media).

В Україні стартує Національна кампанія «Гвардія наступу»

Днями Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, які мають посилити сили наших захисників і допомогти їм вигнати ворога з української землі. Про це зазначив начальник ОВА Сергій Гамалій під час сьогоднішнього брифінгу щодо формування бригад “Гвардія наступу”.

Відродження, чи черговий занепад бджільництва.

   Бджільництво – галузь, яка гарантує запилення всіх ентомофільних культур, поряд з цим вона постачає на стіл споживача цінний харчовий продукт – мед, специфічні речовини для фармації – прополіс, маточне молочко, бджолиний яд, а віск використовується в багатьох галузях промисло-вості.