ОСТАННІ НОВИНИ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: від до Скинути

У зв’язку зі запровадженням воєнного стану система безоплатної правової допомоги максимально забезпечує доступ до правової допомоги.

15:11 24.03.2022

Перетинаючи державний кордон, пам'ятайте, що існують злочинні угрупування, які можуть скористатися вашим уразливим становищем. Вони можуть обманом, шантажем або насильством обмежити вашу свободу і примусити вас до трудового або сексуального рабства.

10:57 24.03.2022

У період дії воєнного стану та протягом року з дня припинення або скасування дії воєнного стану допускається керування транспортним засобом за наявності посвідчення водія, строк дії якого закінчився. Замінити посвідчення можна буде упродовж року з дня припинення/скасування воєнного стану та відновлення послуг для громадян у сервісних центрах МВС.

10:49 24.03.2022

На період дії воєнного стану забороняється нараховувати пеню та штрафи за несвоєчасну або неповну сплату житлово-комунальних послуг.

10:48 24.03.2022

У зв'язку з введенням в Україні воєнного стану та бойовими діями чи не щодня вносяться зміни до законодавства, покликані спростити процедури оформлення документів.

Аби українці були в курсі актуальних правових норм, у посиленому режимі юристи системи БПД працюють над наповненням довідково-інформаційної платформи правових консультацій WikiLegalAid (www.wiki.legalaid.gov.ua).

10:47 24.03.2022