ОСТАННІ НОВИНИ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: від до Скинути

ВАЖЛИВО: зловмисники розсилають фейкові листи від імені Національного банку України з проханням допомогти Українському Народу та Українській Армії під час воєнного стану

Друзі, останнім часом спостерігається розповсюдження фейкових електронних листів від імені Національного банку України з проханням допомогти Українському Народу та Українській Армії під час воєнного стану.

19:45 17.03.2022

Полонське відділення ДУ "Хмельницький ОЦКПХ МОЗ України" повідомляє, що нашими фахівцями проводиться цілодобовий контроль рівнів радіаційного фону та якості питної води.

Станом на 10 березня 2022 року радіаційний фон на території Полонської та Понінківської громади перебуває в межах природних фонових значень – 14 мкР/год. Показники якості питної води в вказаних населених пунктах також у межах норм.

15:23 17.03.2022

Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді

Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки.

16:51 22.02.2022

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.

12:51 19.02.2022

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

22:50 18.02.2022