ОСТАННІ НОВИНИ НАШОЇ ГРОМАДИ

День пам'яті і примирення

В Україні відзначають День пам’яті і примирення в річницю капітуляції нацистської Німеччини – 8 травня.

11:38 08.05.2022

Прощання з героєм!

Прощання з героєм Полюшкевичем Русланом відбудеться 9 травня 2022 року смт.Понінка. 10:00 вул.Чапаєва 1 ,  11:00 смт. Понінка, центральна площа,  12:00 Поховальна служба в костелі.  Поховання буде на майданському кладовищі

11:16 08.05.2022

Страшна звістка для ще однієї української родини та усього українського народу!

Поремський Віталій, ще один наш небесний воїн знайшов спочинок у рідному селі... Понінківська ТГ висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати ..Відповідальний, житттєрадісний, добрий і щирий хлопець, який прагнув тримати над нами небо…Його загибель - невгамовний біль, який назавжди залишиться в нашому серці ...Слава Герою! Вічна пам'ять!

18:52 28.04.2022

36-та річниця Чорнобильської катастрофи

36 років минуло з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, але її наслідки залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти. За визначенням UNSCEAR і ВООЗ, Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.

15:22 26.04.2022

«Бізнес-коучинг ДОПОМОГА»

Запрошуємо підприємців вашого регіону скористатися безкоштовною допомогою в межах волонтерської ініціативи «Бізнес-коучинг ДОПОМОГА» та побудувати чи реорганізувати свою діяльність в нових реаліях. Важкий час. Важко зосередитися та налаштувати себе та свою діяльність під час війни. Але УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС МАЄ ЖИТИ! Деякі українські бізнес-коучі згуртувалися та знайшли де можуть застосувати свої професійні здібності задля допомоги Україні та українцям – на економічному фронті. До волонтерської бізнес-спільноти входять коучі, які профі з: - фінансів (з великим досвідом роботи з юридичними особами); - економісти; - фахівці з продажів та побудови комунікацій; - психологи. Для отримання допомоги багато дій не потрібно – лише перейти за посиланням у телеграм-групу https://t.me/businesscoachingHELP та написати свій запит чи просто «потрібна консультація». Одразу ж вас підхватить вільний спеціаліст та ви домовитесь про онлайн зустріч або в телефонному режимі у зручний для вас час. Будь-який запит буде прийнят в роботу! Ви зможете знайти вихід із склавшихся обставин! За словами співініціаторки цього волонтерського проєкту Олени Острініної, бізнес-коуча та фінансиста з 22-річним досвідом, вже є підприємці, які змогли налаштувати свою діяльність в нестабільних умовах воєнної економіки або взагалі повністю перепрошити свій бізнес, навіть невеликий. Все реально.

09:50 26.04.2022

Христос воскрес!

Щиро вітаємо усіх Вас з Світлими Великодніми Святами. Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всім нам мирного неба та земних благ!

18:15 24.04.2022