ОСТАННІ НОВИНИ НАШОЇ ГРОМАДИ

Сторінка на стадії наповнення.

З Днем Вишиванки!

Вітаємо із чудовим святом самобутньої, неповторної, мальовничої української культури — із Днем вишиванки. Вона символізує зв'язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття у серці кожного українця. Бажаємо зміцнення української ідентичності задля процвітання нашої країни.

08:50 19.05.2022

ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ СМЕРТІ

Понінківська селищна рада висловлює глибоке співчуття й скорботу з приводу смерті Гордійчук Ірини Костянтинівни, яка тривалий час була головую ради ветеранів Понінківської громади.

17:14 12.05.2022

Добрий день! Хмельницький регіональний центр підвищення кваліфікації, пропонує до Вашої уваги щотижневу (05.05.2022-11.05.2022) добірку актуальних та корисних посилань:

13:06 12.05.2022

Через широкомасштабне вторгнення військовихзбройних формувань РФ вУкраїну, значна частинатериторії держави зазнала забрудненнязалишками вибухонебезпечнихпредметів в місцях проведенняактивних бойових дій

В наслідок широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну та ведення їх військами активних бойових дій, постійних обстрілів, мінувань територій та об’єктів цивільної інфраструктури в межах населених пунктів, включаючи встановлення саморобних вибухових пристроїв, майже 14 % території держави стали небезпечними від вибухонебезпечних предметів. Мінреінтеграції відповідно до Положення про Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 р. № 376, реалізує заходи, спрямовані на зменшення ризиків для життя та здоров’я населення від мін та вибухонебезпечних предметів, у тому числі шляхом розроблення, виготовлення та розповсюдження інформаційних матеріалів для інформування населення різних вікових категорій та соціального статусу про мінну небезпеку, зокрема у вигляді інформаційних повідомлень з відповідною тематикою.

10:22 10.05.2022

ОБЕРЕЖНО КЛІЩІ!

Іксодові кліщі небезпечні не лише для тварин, а й для людей. Вони особливо активні у травні-червні та серпні-жовтні. “Присмоктатися” до своєї “жертви” ця комаха може у місцях, де є природнє трав`яне покриття.  Благодатне для неї середовище – це парки, сквери та ліси. До слова, у період воєнного стану діє заборона на відвідання лісів та лісосмуг, особливо на прифронтових та деокупованих територіях. Якщо ж виникло бажання прогулятися парком – одягніться належним чином, щоб захиститися від кліщів! Знизити ризик укусу небезпечних комах допоможуть:

14:58 09.05.2022

Герої не вмирають!

Сьогодні ми попрощалися з нашим земляком, прекрасною людиною, Полюшкевичем Русланом. Все своє життя він присвятив захисту України. З першого дня війни був у найнебезпечніших точках.

13:16 09.05.2022

День пам'яті і примирення

В Україні відзначають День пам’яті і примирення в річницю капітуляції нацистської Німеччини – 8 травня.

11:38 08.05.2022