ОСТАННІ НОВИНИ НАШОЇ ГРОМАДИ

День вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

12:26 15.02.2022

Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:

13:09 14.02.2022

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

11:42 09.02.2022

ЗВІТ ДЕПУТАТА

Я, Гончаренко Олена Володимирівна, обрана до складу депутатського корпусу Понінківської селищної ради у жовтні 2020 року, інформую виборців п’ятого округу про свою депутатську діяльність протягом 2021 року згідно ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

16:01 07.02.2022

Україна – на порозі старої-нової епідемії поліомієліту

Восени минулого року в 20 дітей з Рівненської та Закарпатської областей були зафіксовані випадки поліовірусу. Це й стало передумовою для старту кампанії з подолання спалаху поліомієліту в Україні. Станом на 1 листопада 2021 року, лише 73,3 % дітей в Україні отримали планові щеплення від цієї небезпечної недуги, хоча, згідно з рекомендаціями ВООЗ, епідпоказник має складати принаймні 95 %.

17:04 01.02.2022

VII ЩОРІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОЛЯДОК ТА ЩЕДРІВОК ПОНІНКА 2022

Різдва чекають із нетерпінням і дорослі, діти. Адже це свято приносить чимало радості, тішить своїм затишком, спокоєм, надією на краще. Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу.

08:12 24.01.2022

День Соборності України

22 січня День Соборності України. Це офіційне національне свято, яке святкують на честь Акта злуки (об’єднання) Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року. Також за рік до того (1918) було проголошено незалежність УНР. Для кожного громадянина України це свято має велике значення.

10:47 22.01.2022

Святкування Водохреща

Сьогодні Понінківчани святкують Водохреще. У цей день заведено святити водойми та пірнати в ополонку, адже в цей день відбулося хрещення Ісуса Христа.

14:28 19.01.2022