Задоволено позов прокуратури заявлений в інтересах комунального підприємства 28 тис. грн.

Дата: 13.12.2021 14:28

Полонським відділом окружної прокуратури постійно проводиться моніторинг закупівель на предмет законності використання бюджетних коштів.

Так, за результатами представницької діяльності Полонського відділу Шепетівської окружної прокуратури встановлено, що у 2020 році внаслідок неналежного виконання договірних зобов’язань по поставці дизпалива приватним підприємством завдано шкоди комунальному підприємству громади в розмірі     28 тис. грн., що стало наслідком недоотримання понад 1 тис. літрів пального.

З метою захисту інтересів держави, у липні цього року окружною прокуратурою подано позов до Господарського суду Хмельницької області про стягнення з постачальника 28 тис. грн., який рішенням суду від 22.11.2021 розглянуто та задоволено.

За інформацією Полонського відділу

Шепетівської окружної прокуратури