Задоволено позов прокуратури заявлений в інтересах Хмельницької обласної державної адміністрації про повернення земельної ділянки вартістю 1, 129 млн грн

Дата: 13.07.2022 07:57

Полонським відділом окружної прокуратури постійно проводиться моніторинг законності передачі земельних ділянок.

Так, за результатами представницької діяльності Полонського відділу Шепетівської окружної прокуратури встановлено, що у 2019 році селищною радою у приватну власність місцевому жителю передано земельну ділянку лісового фонду без погодження з відповідним контролюючим органом вартістю               1, 129 млн грн.

З метою захисту інтересів держави, у січні цього року окружною прокуратурою подано позов до Полонського районного суду Хмельницької області про скасування рішення сесії селищної ради та повернення вказаної земельної ділянки у власність держави, який рішенням суду від 06.07.2022 розглянуто та задоволено.

За інформацією

Керівника Шепетівської