Окружною прокуратурою до Господарського суду Хмельницької області заявлено позов в інтересах Полонської міської ради до підприємства

Дата: 10.05.2022 10:17

05.07.2021 окружною прокуратурою до Господарського суду Хмельницької області заявлено позов в інтересах Полонської міської ради до підприємства, яке за результатами проведення капітального ремонту системи опалення в одній із шкіл району незаконно заволоділо бюджетними коштами, який 07.10.2021 судом задоволено в повному обсязі.

Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 31.03.2022 рішення Господарського суду Хмельницької області за позовом окружної прокуратури залишено без змін, а апеляційну скаргу без задоволення, у зв’язку із чим на користь Полонської міської ради підлягає стягненню грошові кошти в сумі понад 64 тис. грн.