Шепетівською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування та до суду відносно місцевого жителя направлено обвинувальний акт за фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди працівнику поліції (ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України).

Так, за результатами досудового розслідування встановлено, що 29.03.2023 місцевий мешканець з метою уникнення адміністративної відповідальності за    керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, всупереч неодноразових попереджень працівників поліції про кримінальну відповідальність за такі дії, запропонував та надав неправомірну вигоду працівнику поліції в розмірі               2 тис. грн.


Довідково: найсуворіша міра покарання передбачена санкцією ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України – позбавлення волі на строк до 4 років.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.