Шепетівською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування та до суду направлено обвинувальний акт за фактом незаконної порубки вчиненої на території Шепетівського району (ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України).

Так, за результатами досудового розслідування встановлено, що в грудні 2022 року місцевий мешканець на території Полонського лісництва маючи злочинний намір, направлений на незаконне вирубування лісів, з метою особистого збагачення,  не маючи спеціального дозволу для використання лісових ресурсів, лісорубного або лісового квитка, використовуючи бензопилу здійснив незаконну порубку 38 дерев породи «Граб», чим завдав збитків навколишньому природному середовищу на загальну суму 52 тис грн.

Вжитими заходами вдалось встановити зловмисника та вилучити незаконно зрубану деревину.Довідково: найсуворіша міра покарання за статтями обвинувачення передбачена санкцією ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України – позбавлення волі на строк до 3 років.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.