Шепетівською окружною прокуратурою завершено спеціальне досудове розслідування та до суду направлено обвинувальний акт за фактом заволодіння коштами, виділеними на реконструкцію навчального закладу в м. Полонне (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Між міською радою та директором товариства з обмеженою відповідальністю укладено договори підряду, відповідно до яких суб’єкт господарювання за 10, 491 млн грн мав провести ремонтні роботи в навчальному закладі.

Незважаючи на оплату, підрядник свої зобов’язання не виконав та заволодів частиною коштів у сумі 531 тис грн.

До актів виконаних робіт він вніс неправдиві відомості про їх обсяги.

З урахуванням того, що директор підприємства ухилився від органів досудового розслідування, за клопотання окружної прокуратури ухвалою слідчого судді прийнято рішення про здійснення спеціального досудового розслідування кримінального провадження.Довідково: найсуворіша міра покарання за статтями обвинувачення передбачена санкцією ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – позбавлення волі на строк від 7 до 12  років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

За інформацією

Керівника Шепетівської

окружної прокуратури

Романа ОЛІЙНИКА