УВАГА!!! ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!!!

Наполегливо просимо забрати свої автотранспортні засоби з узбіччя проїжджої частини, вони перешкоджають проведенню розчистки снігу та створюють аварійні ситуації. Також, будь ласка, не чекайте на комунальні служби, вони відразу все не розчистять. Розчищайте тротуари біля своїх помешкань самі. Давайте об’єднаємось для гарної справи. Дякуємо за розуміння та підтримку!!!

09:14 09.02.2021

До уваги жителів с.Залісся!

У приміщенні сільського клубу працює вільний доступ до мережі Інтернет. Всі бажаючі, за потреби, можуть скористатися безкоштовно даною послугою для здійснення комунальних платежів, знайти будь-яку інформацію в мережі, зв'язатися з рідними по будь-якому месенджеру, тощо.

11:51 05.02.2021

Понінківська селищна рада повідомляє  інформацію про  ЖИТЛОВУ  СУБСИДІЮ

Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов`язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

16:02 03.02.2021

Відключення світла

УВАГА!!! У зв'язку з аварійною ситуацією відбудеться відключення світла 18.01.2021 р. з 10:00 по 15:00 години в смт. Понінка по вулицях Шевченка, Зелена, Б. Хмельницького, Соколова, Горького, Лесі Українки, Героїв Майдану, Перемоги до № 25

08:21 18.01.2021

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0683912071 - телефон "ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ" для отримання інформації про осіб, які потребують допомоги у період сильних морозів

15:42 15.01.2021

Розпорядження Хмельницької ОДА "Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються КНП Полонської районної ради "Полонська центральна районна лікарня ім.Наталії Савеліївни Говорун"

23:03 28.12.2020

Нові умови ЗНО/ДПА у 2021 році

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України щодо державної підсумкової атестації у формі ЗНО» від 19.02.2020 року змінено умови проведення ЗНО в 2021 році. Кожен учасник має право пройти тест щонайбільше з 5 предметів. Обов’язковими предметами ЗНО для вступу будуть українська мова та математика. Також значно розширений перелік предметів ЗНО за вибором (12).

11:19 11.12.2020