УВАГА! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!

Повідомляємо, що «20» грудня 2021 року о 11 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду плану зонування, генерального плану території с. Буртин Шепетівського (Полонського) району Хмельницької області.

15:17 18.11.2021

Доброго дня . Житомирський інститут МАУП проводить набір на заочну форму навчання до 26.11. Вступ без ЗНО. Запрошуємо Вас на День відкритих дверей 13 листопада 2021 з 10.00 до 14.00 м. Бердичев або м.Житомир. В цей день надаємо можливість отримати знижку - 20% на першу проплату. Не втратьте шанс отримати вищу освіту. 0672718881. 0937793508

16:04 04.11.2021

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території під складування розкривних порід, родючого шару ґрунту та готової продукції для діючих підприємств, пов’язаних з видобуванням та переробкою корисних копалин на

1. Інформація про замовника: Понінківська селищна рада Шепетівського району Хмельницької області в особі селищного голови Гончаренка Геннадія Володимировича, який діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Адреса: 30511, Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, смт Понінка, вул. Перемоги, буд.51, тел. (038-43) 7-21-37, e-mail: sel.rada.poninka@ukr.net. 2. Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування. Детальний план території - містобудівна документація, яка розробляється для окремих об’єктів, що знаходяться за межами населених пунктів та мають зв'язок з містобудівною документацією Схемою планування території Полонського району, що увійшов до складу Шепетівського району Хмельницької області, Схемою планування території Хмельницької області. Детальний план виконується на місцевому рівні з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації територій, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці. Визначає територіальний розвиток на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, а також з метою оптимальної функціональної організації поселення, яка має забезпечувати розвиток та реконструкцію сільського поселення, найкращі умови проживання та праці. 3. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів). Рішення Понінківської селищної ради Полонського району, що увійшов до складу Шепетівського району Хмельницької області №12-1 від 09 вересня 2021 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки»; рішення Понінківської селищної ради Полонського району, що увійшов до складу Шепетівського району Хмельницької області №12 від 09 вересня 2021 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки». Територія, яка розглядається даним детальним планом, представлена двома земельними ділянками, що знаходяться у приватній власності: кадастровий № 6823681000:08:001:0019 загальною площею 0,76 га, яка розташована за межами населених пунктів Буртинського старостинського округу Понінківської селищної ради Шепетівського району, Хмельницької області, перебуває у приватній власності ТОВ «Майдан-Вільський кар’єр»; кадастровий № 6823681000:08:001:0020 загальною площею 0,31 га, яка розташована за межами населених пунктів Буртинського старостинського округу Понінківської селищної ради Шепетівського району, Хмельницької області, перебуває у приватній власності КП «Полонський завод «Маяк». Необхідністю виконання вказаної роботи обумовлена тим, що на території Буртинського старостинського округу Понінківської селищної ради Шепетівського району, Хмельницької області 2 здійснюється видобування корисних копалин на Новаківській ділянці Майдан-Вильского родовища первинних каолінів, жорстви та гранітоїдів в якості польовошпатової сировини. Детальний план території розробляється з метою визначення та обґрунтування можливості здійснення на території зазначених земельних ділянок складування матеріалів, що утворюються в процесі видобування корисних копалин (розкривних порід, родючого шару ґрунту, готової продукції, тощо) та для встановлення заходів по мінімізації техногенного впливу об’єкту гірничодобувної промисловості на навколишнє середовище. На час розроблення ДПТ земельні ділянки кадастрові номера: 6823681000:08:001:0019 та 6823681000:08:001:0020 вільні від забудови. З метою всебічного і ґрунтовного аналізу та об’єктивних висновків була проаналізована Схема планування території Хмельницької області, проведено огляд в натурі території проектування.

14:37 22.10.2021

Не спалюй - компостуй!

Господарі будинків приватного сектору влаштовують димову пастку, яка охоплює громаду. Найбільша активність скарг від мешканців, які просто потерпають від їдкого диму, приходить на вечірній час. Дим наповнює все навкруг, проникає у домівки навіть крізь зачинені вікна і двері.

10:51 12.10.2021

ПОГОДИННЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ (ГПВ) НА 2021-2022 РОКИ

З метою запобігання порушення режиму роботи ОЕС України або її окремих енергорайонів внаслідок дефіциту потужності, зниження частоти, порушення режиму допустимих перетоків і перевантаження мережних елементів,зниження напруги в контрольних точках енергосистеми до аварійного рівня можливе застосування таких заходів на ОЗП 2021-2022 р.:

13:25 01.10.2021