Модульний туалет

Понінківською селищною радою в  смт. Понінка  вул. Перемоги (ринкова площа) встановлено модульну вбиральню. Вона обладнана  всіма зручностями: тепла вода, обігрівається конвекторами, приєднана до центральної мережі водовідведення.

15:19 29.12.2021

З Днем святого Миколая!

З Днем Чудотворця небесного, з Днем святого Миколая! Миру, добра, затишку у Вашій оселі. Здоров'я, процвітання Вам і Вашим близьким. Нехай збереже від всього поганого, подарує радість і поселить любов в Ваших серцях!

19:40 19.12.2021

УВАГА!ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці будудинків по вул.Премоги та вул.Півнюка, перепрошуємо за тимчасові незручності! У зв’язку з заміною котла централізованої системи теплопостачання та проведенням монтажних робіт, ще дві доби 15.12.21 та 16.12.21 не  буде подачі теплоносія до ваших будинків.

15:02 14.12.2021

Гід з державних послуг

Міністерство цифрової трансформації висловлює свою повагу та звертається з проханням посприяти й долучитися до інформування населення про Гід з державних послуг. Для інформування про наявні можливості для громадян Мінцифри запускає з 1 грудня 2021 року соціальну рекламну кампанію з серією інформаційних матеріалів про Гід з державних послуг.

10:17 09.12.2021

Змагання з важкої атлетики.

2-3 грудня в м.Луцьку відбулася Всеукраїнська першість фізкультурно-спортивного товариства "Колос" з важкої атлетики. Відмінно виступили на цих змаганнях Єзерська Анна - 1 місце та Домінова Олена - 2 місце.

14:41 08.12.2021