ОГОЛОШЕННЯ!!!

З метою вирішення питання передачі в приватну власність земельної ділянки та житлового будинку біля Церкви  Св.Пантелеймона (Майдан) буде проведено обговорення з мешканцями громади.

08:16 17.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ!!!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ.ПОНІНКА!!! В НЕДІЛЮ (09.05.2021)  З 9:00 ДО 14:00 БУДЕ КУРСУВАТИ АВТОБУС ЗА МАРШРУТОМ ЦЕНТР (ЗУПИНКА) - КЛАДОВИЩЕ (МАЙДАН) - ЦЕНТР

16:07 08.05.2021

Щодо припинення газопостачання у зв'язку з проведенням планових робіт по заміні ШГРП

Повідомляємо, що у зв'язку з проведенням планово-відновлювальних ремонтних робіт по заміні ШГРП №22120270 - смт.Понінка вул.Лєрмонтова з 9:00 11.05.2021 по 12.05.2021 буде призупинено газопостачання смт.Понінка, вулиці: Л.Українки, Щорса, Мічуріна, Перемоги, Півнюка, Гагаріна, Гоголя, В.Стуса, Миру, Лєрмонтова, Корольова, Партизанська, Вербицького, Шкільна, Польова, Чубинського, Папірників, Ватутіна, Островського, І.Франка, Бердичівська, Грушевського, Будівельників, Курчатова, Молодіжна. Прохання до абонентів перекрити крани перед газовими приладами, так як відновлюватись газопостачання після завершення робіт буде поступово без попередження. Завчасно приносимо вибачення за створені незручності.                                     Адміністрація Полонської дільниці АТ "Хмельницькгаз"

14:24 06.05.2021

Звернення селищного голови до жителів громади та суб'єктів господарювання щодо проведення благоустрою

З настанням теплих днів, кожен господар намагається навести лад в своїй оселі, прибрати подвір’я, обрізати дерева, впорядкувати клумби і т.д. Хотілося, щоб і ми, всі разом, жителі та суб’єкти господарювання - установи, підприємства, організації, фізичні особи-підприємці навели лад в нашому спільному домі – в населених пунктах територіальної громади.

13:02 21.04.2021