Сказ це небезпечно !

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Відноситься до інфекційних природно-вогнищевих захворювань вірусної етіології, з ранковим механізмом передачі інфекції, ураженням центральної нервової системи. Не існує території, яка вільна від сказу взагалі.  В Україні дане захворювання реєструється в усіх областях і природно-географічних зонах.

13:11 07.12.2021

З Днем Збройних сил України!

Шановні воїни, захисники України! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Бажаю козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили, успіхів на ниві служіння українському народу. Зі святом Вас!

08:30 06.12.2021

Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки доступна онлайн

За своєю природою декларація відповідності є нічим іншим, як документом, що дає право на початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин). У такий спосіб суб’єкт господарювання  набуває  права  на провадження певних дій щодо  здійснення  господарської діяльності або видів господарської діяльності без отримання документа дозвільного характеру.

15:03 02.12.2021

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Повідомляємо, що «10» грудня 2021 року о 10 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду звіту про стратегічну екологічну оцінку території с. Буртин Шепетівського району Хмельницької області.

19:09 25.11.2021

Заходи пожежної безпеки щодо підготовки до опалювального сезону

Прийшов час, коли на зміну теплим погожим осіннім дня йдуть прохолодні та похмурі дні, в які хочеться зігрітися та обсохнути. Та, перш за все, потрібно пам’ятати про небезпеку, яка може супроводжувати нас під час опалювального сезону.

11:36 22.11.2021