ОГОЛОШЕННЯ!!!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ПОНІНКІВСЬКОЇ  ГРОМАДИ  Депутат Хмельницької обласної ради

15:40 05.07.2021

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"

ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє Вас про те, що з 30 червня 2021 розпочинає проведення нового виду діагностичних досліджень на COVID-19: швидкі тести на виявлення антигену коронавірусу. Для проведення  дослідження здається мазок із носа. Результат  через  15-20 хвилин. Вартість послуги  302 грн. 70 коп. Вказаний вид дослідження проводиться вірусологічною лабораторією ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», Кам.-Подільським, Шепетівським районними відділами та Городоцьким відділенням.

14:51 02.07.2021

Примусове переведення пенсіонерів на отримання пенсій на банківські картки скасовано

Примусового переведення виплат пенсій на картки з 1 вересня не буде: Укрпошта продовжить доставляти пенсії. Майже три місяці поспіль українських пенсіонерів тримала в напрузі  прийнята за ініціативи ПФУ та Мінсоцполітики Кабінетом Міністрів України Постанова № 277 від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України». Завдяки підтримці Президента України і Прем’єр-міністра, спільним зусиллям генерального директора Укрпошти Смілянського І.Ю., небайдужих губернаторів, народних депутатів та місцевих очільників, а також численним скаргам пенсіонерів на адресу КМУ нам вдалося домогтися  скасування обов’язкового переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня 2021 року, як це раніше було визначено.

09:33 30.06.2021