КОМЕНДАНСЬКА ГОДИНА

НА ПІДСТАВІ НАКАЗУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ № 12/2022-Н, З 25.03.2022 РОКУ КОМЕНДАНСЬКА ГОДИНА НА ТЕРИТОРІЇ ПОНІНКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ТРИВАТИМЕ З 21:00 ДО 06:00 ГОДИНИ

16:41 24.03.2022

БЛАГОУСТРІЙ!!

Понінківська ТГ просить всіх громадян долучитися до робіт з благоустрою та привести в належний стан дворові території, газони, місця загального відпочинку. Закликаємо колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності, громадські організації нашої громади навести лад на закріплених територіях. Кожен свідомий громадянин може зробити свій внесок у спільну справу, оскільки чистота навколишнього середовища передусім залежить від усіх нас. Дякуємо за розуміння.

15:23 21.03.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Звертаємось до небайдужих мешканців! хто має змогу та бажання допомогти в підготовці приміщень (профілакторій, лікарня, табір "Орлятко") для біженців! з собою мати ,ганчірки, відра, пакети для сміття, віники! Якщо є зайві матраци, ковдри чи інші потрібні для людей речі! Будемо вдячні за підтримку! Всіх бажаючих допомоги чекаємо 26.02.2022 о 9:00 годині біля селищної ради!

14:58 25.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі громади!  23 лютого 2022 року  з 10.00 до 12.00 у приміщенні Понінківської селищної ради (смт. Понінка, вул. Перемоги, 51)  в кабінеті голови буде здійснюватися особистий прийом громадян першим заступником голови Шепетівської держадміністрації БОГУШ Юлією Сергіївною.

09:45 21.02.2022

УВАГА ПРОРИВ НА ТЕПЛОТРАСІ!

Увага! У зв’язку з виявленням прориву на теплотрасі відсутня технічна можливість запустити котельню та відновити подачу теплопостачання для мешканців багатоквартирних будинків у мікрорайоні БАМ.  Проводяться  зварювальні роботи.

13:12 18.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ!!!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ смт.ПОНІНКА! Виконавчий комітет Понінківської селищної ради повідомляє про оголошений конкурс з призначення управителя багатоквартирних житлових будинків на території смт. Понінка Шепетівського району Хмельницької області (офіційний сайт громади).

16:39 16.02.2022