Увага! Власникам (користувачам) тимчасових споруд

Дата: 28.02.2024 09:31

Увага! Власникам (користувачам) тимчасових споруд, що розташовані за адресами:

-вулиця Півнюка б/н, смт Понінка (поруч із  парком);

-вулиця Щорса б/н, смт Понінка (навпроти  АЗС).

Комісією з демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та об'єктів зовнішньої реклами на території Понінківської територіальної громади (далі - Комісія) 26.02.2024 року були виявлені тимчасові споруди, по яких відсутні  дозвільні документи.

На виконання п.2.4 та п. 2.5 Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та об'єктів зовнішньої реклами на території Понінківської територіальної громади (далі - Порядок), Комісією були видані приписи про усунення порушень.

У випадку невиконання вимог припису у встановлений строк (не пізніше 11.03.2024), тимчасові споруди згідно п. 2.6, п. 2.7 Порядку буде демонтовано на підставі рішення виконавчого комітету Понінківської селищної ради.