Оголошення про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації: «Детальний план території для земельної ділянки площею 18,0538 га кадастровий номер 6823681000:08:003:0012, яка розташована за межами н.п. Буртинської сільської ради» та

Дата: 12.01.2024 08:29

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Понінківська селищна рада, повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території для земельної ділянки площею 18,0538 га  кадастровий номер 6823681000:08:003:0012, яка розташована за межами н.п. Буртинської сільської ради».

Замовник містобудівної документації:     Понінківська селищна рада

Розробник містобудівної документації:    ФОП Підлісний О.О.

Підстава розроблення містобудівної документації: рішення сесії Понінківської селищної ради від 28.07.2023 року № 5.

Пропозиції (зауваження) можуть подаватись в письмовій формі на поштову адресу смт. Понінка вул. Перемоги, 51 та на електронну адресу  sel.rada.poninka@ukr.net впродовж усього терміну процедури громадського обговорення. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням ПІБ, місце проживання, із особистим підписом, юридичними особами – із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Анонімні пропозиції та пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

З містобудівною документацією «Детальним планом території земельної ділянки площею 18,0538 га кадастровий номер 6823681000:08:003:0012, яка розташована за межами н.п. Буртинської сільської ради» можна ознайомитись з    11.01.2024 року по 09.02.2024 року  в приміщені Понінківської селищної ради за адресою смт. Понінка вул. Перемоги, 51 та офіційному веб-сайті Понінківської селищної ради (https://poninkivska-gromada.gov.ua).

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації та звіту про його стратегічну екологічну оцінку відбудуться    12 лютого 2024 року о  13-00   годині в приміщенні Понінківської селищної ради за адресою смт. Понінка вул. Перемоги, 51.

ЗВІТ про СЕО

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДПТ