Освіта

9 січня 2022 року на базі Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія» відбувся І-й відбірковий тур ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії. В результаті наші 2 учні набрали прохідні бали та братимуть участь у  ІІ турі, який відбудеться  вже у м. Хмельницькому.

08:37 12.01.2022

Результати першого етапу МАН

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації у нашій громаді 16 грудня 2021 (заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт) та 28 і 30 грудня 2021 року (захист постерних робіт та наукова конференція) був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Понінківської філії Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2021-2022 н.р..

16:16 10.01.2022

У Вікіпедії пройде конкурс статей на теми шкільної програми

Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.

22:04 06.12.2021

ІІ етап олімпіад з історії, української мови та літератури

20 листопада 2021 року у нашій громаді відбулася чергова олімпіада (ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад) з української мови та літератури. Три других місця вибороли учні Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІст. №1, гімназія» та Понінківської ЗОШ І-ІІст.: 2- НВК, 1- І-ІІст.

09:52 22.11.2021

Про інформаційну кампанію «Місяць цифрової грамотності»

На виконання листа Міністерства цифрової трансформації України № 1/06-6-12121 від 29.10.2021 про цифрову грамотність та для впровадження одного з пріоритетних завдань Уряду України, а саме: навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки та про необхідність виконання Указу Президента України № 447/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про Стратегію кібербезпеки України» від 26 серпня 2021 р. просимо долучитися до масштабної інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», який триватиме з 1 по 30 листопада 2021 року і в рамках нього провести такі активності:

09:03 22.11.2021

Конкурс Шевченка та олімпіада з математики (ІІ етап)

13 листопада 2021 року вперше (у зв’язку з карантинними обмеженнями) у закладах загальної середньої освіти Понінківської селищної ради розпочався ІІ етап Всеукраїнський учнівських олімпіад із навчальних предметів. І стартував він з математики. У ній приймали участь переможці І (шкільного) етапу у кількості 7 чоловік. Маємо команду з 4 чоловік, які візьмуть участь в обласному етапі. З них одне -  І місце – Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІст. №1, гімназія», та три ІІІ місця – один учень Понінківського НВК та 2 учня Буртинської ЗОШ І-ІІІст.

16:45 15.11.2021