Нарада з відповідальними за організацію харчування у закладах освіти

06.05.2021 року відділом освіти Понінківської селищної ради проведено онлайн-нараду з питань впровадження системи ХАССП у закладах освіти з відповідальними особами за організацію харчування. Було розглянуто два питання, які стосуються сиситеми ХАССП, а саме: діагностичний аудит харчоблоків та підготовка до впровадження системи за програмами-передумовами. Крім того,  опрацьовано постанову Кабінету Міністрів України № 305 від 24.03.2021 року « Про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

10:55 07.05.2021

Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку

Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу. Річний план має бути для закладу робочим функціональним документом, у якому сплановано конкретні кроки для підвищення якості освітньої діяльності школи.

21:37 23.04.2021

Реалізація програм національно-патріотичного виховання

На виконання Плану основних заходів з допризовної підготовки, патріотичного виховання на 2020/2021 навчальний рік, затвердженого розпорядженням №184-од/2020-р від 27.10.2020 року 31 березня 2021 року відбулася спільна нарада для викладачів предмету Захист України та заступників директорів закладів загальної середньої освіти на тему « Система національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти.

16:32 01.04.2021

Облік військовозобов’язаних в закладах освіти

2 березня 2021 року відділом освіти Понінківської селищної ради, на платформі Google meet, була проведена нарада для керівників закладів освіти та для відповідальних працівників за ведення військового обліку  в закладах освіти.

09:26 05.03.2021

Захист дітей у цифровому середовищі

У лютому 2021 року в рамках Тижня безпечного інтернету закладами загальної середньої освіти Понінківської селищної ради проведено для дітей консультації, бесіди та уроки щодо їхнього захисту у цифровому середовищі. Сучасні інформаційні технології та Всесвітня мережа не тільки відкривають безмежні можливості, а й можуть нести загрозу та небезпеку, яким потрібно вміти протистояти.

09:16 05.03.2021

Збір лідерів учнівського самоврядування

Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2021 рік, 23 лютого 2021 року на платформі Google Meet проведено збір обласної ради старшокласників на тему: «Сучасне уявлення про здоров’я і соціальне благополуччя».

09:49 24.02.2021