ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Молодь на ринку праці Хмельниччини

Служба зайнятості Хмельниччини активно сприяє молоді обрати професію, щоб реалізуватися в професійному плані та зайняти свою нішу на ринку праці.

16:27 01.04.2021

Умови припинення реєстрації безробітного у центрі зайнятості

На період карантину надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю відбувається у перший день після подання особою відповідних заяв та документів. Але у разі виконання одного з пунктів статті 45 Закону України «Про зайнятість населення», відповідно до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, що затверджений Кабінетом Міністрів України від 10.03.2021р. №191 центр зайнятості має право припинити реєстрацію безробітного.

13:49 26.03.2021

Робітничі професії на ринку праці Хмельниччини

З метою задоволення потреб на ринку праці, протягом січня-лютого 2021 року Хмельницькою обласною службою зайнятості на замовлення 248 підприємств здійснювалося навчання 861 безробітного за 84 професіями та напрямами. Навчання безробітних організовується за професіями та напрямами, в яких є потреба на ринку праці. До п’ятірки найбільш затребуваних професій увійшли:

14:18 22.03.2021

Режим роботи центрів зайнятості Хмельниччини

Шановні клієнти Хмельницької обласної служби зайнятості! У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID – 19 та з метою запобігання поширенню недуги, станом на 17 березня 2021 року, Хмельницький міський центр зайнятості, Шепетівська та Славутська міськрайонні філії, Волочиська, Летичівська та Деражнянська районні філії Хмельницького ОЦЗ  надають послуги своїм клієнтам дистанційно. Всі інші філії Хмельницького обласного центру зайнятості працюють у звичному режимі.

15:23 17.03.2021

Ринок праці Хмельниччини

У січні-лютому 2021 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 37,3 тис. безробітних громадян. Понад 1,6 тис. роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 5,6 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 7130,6 грн.

08:34 11.03.2021

Служба зайнятості: територія можливостей

З метою розширення уявлення про діяльність служби зайнятості на ринку праці, ознайомлення з інноваціями, послугами та заходами, які пропонуються  клієнтам, Хмельницька обласна служба зайнятості розпочинає конкурс відеосюжетів «Служба зайнятості – територія можливостей». Кожне відео містить корисні поради та лайфхаки щодо пошуку роботи. Від ваших переглядів залежатиме який відеоролик стане переможцем!

16:57 02.03.2021

Співпраця з роботодавцями: організація та проведення робіт тимчасового характеру

Організація тимчасових робіт – це один із напрямків активної співпраці з роботодавцями. Адже, керівники підприємств мають можливість залучити необхідну додаткову робочу силу до виконання певних робіт, та не відволікати основний персонал від виробничого процесу. Тимчасова зайнятість може бути стартом для отримання постійної роботи, а також можливістю трудової адаптації та джерелом доходу.

09:35 24.02.2021

Навчання в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

«Навчання впродовж життя» - це не просто гасло, а вимога сьогодення. Світ змінюється щосекунди, тому людині на всіх вікових етапах життя необхідно іти в ногу з часом. При цьому старші покоління мають удосконалюватися, а молодші – формуватися в окресленій і необхідній суспільством іпостасі.

09:00 16.02.2021