ОНЛАЙН - ПЛАТФОРМА "СВІДОК"

Свідок - персональний воєнний щоденник українців. Портал, де люди описують своє життя під час війни і викладають факти воєнних злочинів, свідками яких вони стали.

Профілактика грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ)

             Епідемічний сезон грипу триває орієнтовно з вересня - жовтня  по березень - квітень кожного року. В цей час є найбільший ризик заразитися на грип та ГРВІ. За даними «Центру громадського здоров’я України» в Україні цього епідсезону очікують одночасну циркуляцію чотирьох штамів грипу і коронавірусу SARS-CoV-2. 

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПОЛІОМІЄЛІТ

Ліквідація поліомієліту – наше спільне майбутнє. Увесь світ працює над тим, щоб викорінити цю хворобу.  Згідно даних МОЗ України в Україні триває спалах поліомієліту, який трапився наприкінці минулого року. Тоді випадки цього захворювання виявили у Рівненській та Закарпатській областях, а півторарічна дитина отримала параліч.

Є ДОПОМОГА

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

Визначено особливості надання соціальних послуг в умовах воєнного стану

14 квітня Парламент вніс зміни до Закону України «Про соціальні послуги» щодо надання соціальних послуг у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану (законопроєкт №7201). Закон прийнятий у редакції Парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!

Автоматичне продовження  терміну дії платіжних карток  Акціонерного товариства  «Державний ощадний банк України» для виплати щомісячної  адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам припиняється.