На засіданні обласної комісії з питань НС та ТЕБ було погоджено нові терміни завершення робіт з реалізації проекту технічного переоснащення вузла біологічної очистки на очисних спорудах ТОВ «ПКПФ-Україна» .

Станом на середину квітня роботи наближаються до завершального етапу і за останній тиждень було виконано наступний об’єм робіт. Завершено роботи із нанесення на внутрішні стінки аеротенку №2 грунтувальної та двохшарової гідроізоляційної суміші.

Завершено комплекс робіт із монтажу металевих конструкцій, призначених для обслуговування обладнання аеротенка №2 технічним персоналом. Змонтовано та покрито першим шаром захисного покриття перильне огородження даного майданчика. Продовжуються роботи з фарбування перильного огородження, металевих конструкцій майданчику для обслуговування персоналом аеротенку №1 та №2 та трубопроводу подачі стисненого кисню.

Завершено монтаж опусків та системи аерації в аеротенку №2. Розпочато роботи з монтажу продув очної лінії аераційної системи аеротенку№2.

Під’єднано  до мережі живлення низьконапірний насос ФЛЮТ NL3127/161, підключено автоматику та здійснено пробні запуски даного обладнання.

Продовжується комплекс робіт з обваловки та облагородження території навколо конструкції аеротенку №1 та №2.