Святкові приготування до Великодніх свят ніби символічно співпали із приготуваннями до виходу на повний робочий режим і початок повноцінної технічної експлуатації очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна». Наразі новозбудовані споруди об`єкту перебувають у стадії пуско-налагоджувальних робіт.

Водночас систематизуються і проходять апробацію всі робочі процеси, пов’язані із продуктивною роботою очисних споруд. Вагома увага приділяється саме проведенню лабораторних аналізів води, адже саме для їх покращення і було реалізовано даний проект. Щоденно проводяться наступні аналізи:

- вимір температури води в аеротенку, коригування роботи обладнання для приведення даних аналізів у відповідні режими;

- проводиться аналіз на завислі речовини, у відповідності якого визначається якість роботи даного об’єкту і випробування новопридбаного лабораторного обладнання ;

Також, відповідно до зазначених нормативів, визначається  доза мулу у відповідності до об'єму в  різних коридорах аеротенку. В залежності від отриманих результатів визначається доза  добавляння  стічної води у аеротенк. Дані аналізи проводяться двічі на робочий тиждень, за потреби раз у два дні.

Раз на тиждень проводяться аналізи води на ХСК, азотну групу та фосфати.

В залежності від об'єму мулу та кількості завислих речовин визначається  доза біогенних добавок, які варто добавляти для повноцінного процесу життєдіяльності активного мулу.