На території очисних споруд Понінківської картонно-паперової фабрики продовжується комплекс пуско-налагоджувальних робіт, пов'язаний із виходом  на повноцінний робочий режим конструкції вузла біологічної очистки. Погодні умови червня – проливні дощі, на зміну яким раптово приходять аномально спекотні дні -  вносять корективи і в налагодження ритму роботи біологічної очистки стічних вод в конструкціях аеротенків і підтримання процесу життєдіяльності мікроорганізмів активного мулу. Тож минулий тиждень з повною віддачею технологи та лаборанти займалися вдосконаленням проведення відповідних лабораторних аналізів і визначенням оптимальних доз біогенних добавок для підтримки життєдіяльності мулу в залежності від зміни погоди та температурного режиму навколишнього середовища.

Фахівці з очистки стічних вод на очисних спорудах ТОВ «ПКПФ-Україна» продовжують здійснювати  погодинний вимір температури та розчиненого у воді кисню у всіх 10 коридорах аеротенків, визначається дозування біогенних добавок.

Щотижнево здійснюються лабораторні дослідження на ХСК, азотну групу та фосфати, щомісячно – контрольні заміри з усіх показників, що погоджені нормативними документами.