Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Дата: 07.05.2021 14:20

Кожен травневий день наближає початок повноцінної роботи оновленої структури очисних споруд Понінківської картонно-паперової фабрики. Відшліфовуються та наближаються до робочого ритму всі технологічні процеси та завершальні елементи роботи. Входять у робочий режим проведення наступних лабораторних досліджень:

- щоденне вимірювання температури води в обох аеротенках;

- проведення щоденних аналіз на вміст завислих речовин;

- щотижневий відбір проб води для визначення ХСК, азотної групи та фосфатів.

Щоденно визначається  дозування мулу згідно об'ємів конструкції аеротенку у різних частинах  коридорів. В залежності від отриманих результатів визначається необхідна  кількість для добавляння  стічної води у аеротенк 1 та аеротенк 2.

Відповідно до визначених об’ємів мулу та кількості завислих речовин визначається доза біогенних добавок, необхідних для підтримання процесу життєдіяльності мікроорганізмів.

На постійному контролі спеціалістів очисних споруд знаходиться  робота вторинних радіальних відстійників, забезпечується постійний та безперервний процес циркуляції активного мулу між вторинними радіальними відстійниками та конструкцією аеротенків.