ТОВ "ПКПФ - УКРАЇНА"

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Станом на другий тиждень квітня на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» продовжується завершальний етап будівельно-монтажних робіт з технічного переоснащення вузла біологічної очистки стічних вод.

11:53 12.04.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Станом на початок квітня на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» здійснено наступний об’єм запланованих робіт. Продовжується підсипання грунтом та облагородження місця встановлення конструкції аеротенку. Під’єднано силовий кабель до щита низьконапірного насосу ФЛЮТ NL3127/161. Продовжуються зварювальні та монтажні роботи щодо встановлення майданчика для обслуговуючого персоналу. Частково пофарбовано труби та перильне огородження даного майданчика. Доставлено трубчасті аератори та комплектуючі складові для збору та комплектування аераційної системи аератора №2. Нанесено шар ґрунтувальної суміші на розподільчий трубопровід, яким подаватиметься до аеротенку повітря. Під’єднано аеротенк №2 до трубопроводу вторинних радіальних відстійників. Таким чином завершено підключення аеротенка №2 до існуючих комунікаційних ліній очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна».

14:48 02.04.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Станом на 26 березня на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» здійснено наступний об’єм робіт. Продовжуються роботи з підсипання грунтом зовнішніх стін конструкції аеротенку №1 та №2. Змонтовано запірну арматуру та переходи під опуски в аеротенку №2. Продовжуються роботи з монтажу майданчиків для обслуговуючого персоналу та з монтажу перильного огородження на майданчику аеротенку №2. Розпочато роботу з виготовлення інформаційного матеріалу для позначення інформації щодо конструкцій та споруд, розташованих на території комплексу очисних,  їх призначення та основних характеристик. Закуплено лабораторне обладнання, що призначене для проведення контролю якості очищення стічних вод. Проведено перевірку обладнання в роботі та здійснено перші експериментальні проби.

14:01 26.03.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Станом на другу декаду березня на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» виконано наступний об’єм робіт: - продовжується комплекс робіт із монтажу майданчиків, призначених для обслуговування обладнання другого блоку аеротенка технічним персоналом. Розпочато монтаж перильного обгородження даної конструкції; - повністю завершено комплекс робіт із заливання бетонною сумішшю стінок аеротенка №2 (всього від початку реалізації проєкту з технічного переоснащення вузла біологічної очистки для потреб будівництва на конструкцію аеротенку №1 та №2 було використано понад 1 800 м3 бетону); - після завершення комплексу робіт із бетонування в аеротенку №2 повністю демонтовано опалубку; - змонтовано трубопровід для подачі освітленої води; - змонтовано колектор для подачі стисненого повітря, продовжуються роботи з врізки запірної арматури та опусків під монтаж трубчатих аераторів; - завершено нанесення  гідроізоляційного покриття на зовнішні стіни аеротенка №2; - продовжуються  роботи щодо підсипки шаром грунту зовнішніх конструкцій аеротенку №1 та №2 згідно  проектних відміток.

13:51 23.03.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Станом на середину березня на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» виконано наступний об’єм  будівельно - монтажних робіт. На будівельному майданчику аеротенку №2 повністю завершено всі роботи, пов’язані із заливанням бетонною сумішшю. За цей тиждень було завезено близько 20 м3 бетону, всього для будівництва конструкції аеротенку №2 використано близько 900 м3 бетонної суміші.

17:06 14.03.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Станом на перший тиждень березня на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна»  продовжуються будівельно –монтажні роботи із зведення конструкції аеротенку згідно затвердженого плану.  Активізувалася робота із підвезення бетонної суміші, яка була призупинена у зв’язку із зупинкою підприємств-постачальників на період несприятливих погодних умов. Минулого тижня завезено близько 30 тон кубічних метрів бетону.

07:36 06.03.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Потепління позитивно впливає і на продовження запланованих робіт на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна».  Помаленьку запускаються спеціалізовані будівельні структури, які вимушено зупинилися на час несприятливих погодних умов і спричинили за собою зупинку комплексу будівельно-монтажних робіт на території очисних споруд. За цей тиждень почався завіз бетонної суміші і відновлюються роботи із бетонування зовнішніх та внутрішніх стін конструкції аеротенку №2. Станом на кінець лютого місяця вдалося виконати наступний об’єм робіт.

16:41 02.03.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Фактично із кінця січня, відколи випала значна частина снігових опадів і переважає мінусова температура, на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» зупинено всі об’єми робіт, пов’язані із заливанням бетону та комплекс через зупинку бетонних вузлів і неможливість доставки бетонної суміші від виробника. Призупинено і виконання будівельно-монтажних робіт, які, згідно інструкцій, неможливо виконувати при даному температурному режимі. Поряд з тим, у дні пониженого температурного режиму і снігових заметілей проводиться комплекс робіт, виконання яких можливе за відповідних погодних умов, зокрема, перевірка та монтаж відповідного обладнання всередині приміщень.

09:34 22.02.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Погіршення погодних умов та різке зниження температурного режиму останніми днями спричинили призупинення основного комплексу будівельно – монтажних робіт на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна».

12:56 12.02.2021

Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Станом на перший тиждень лютого на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» здійснено наступні роботи з реалізації проекту технічного переоснащення вузла біологічної очистки.

20:49 08.02.2021